Povezane vesti
Majka umalo otrovala ćerku „bromazepamom”
Politika 12.03.2024
M. R. (41) uhapšena je zbog nasilja u porodici nakon što je utvrđeno da je četvorogodišnjem detetu davala sedative u dozi koja je mogla biti smrtonosna. Informacija da je majka omamljivala sedativima maloletnu ćerku dok je s njom bila na bolničkom… »
Majka za koju se sumnja da je trovala dete (4) i pre prijavljivana: Dovela dete u Institut, a onda je otkrivena istina
Mondo 12.03.2024
M. R. iz Smedereva uhapšena je 8. marta zbog sumnje da je ćerku (4) trovala sedativima. M. R. iz Smedereva uhapšena je 8. marta zbog sumnje da je ćerku (4) trovala sedativima. Majka (41) iz Smedereva koja je uhapšena u petak zbog sumnje da je trovala… »
Milena iz Smedereva pre tri godine imala prijavu da fizički zlostavlja ćerku: Dete trovala bromazepamom
Telegraf 12.03.2024
Milena R. je 29. februara ove godine dete donela u bolnicu i lekarima tvrdila da "ne može da hoda i da ima konstantna trzanja. Milena R. (43) iz Smedereva nalazi se u pritvoru zbog sumnje da je svoju ćerku (4) trovala bromazepamom duži vremenski period i… »
Krala lekove iz bolnice da drogira ćerku (4): Novi detalji jeze u Institutu za majku i dete: Ovako je otkrivena majka iz pakla
Blic 12.03.2024
Beogradska policija uhapsila je u petak, 8. marta, Milenu R. iz Smedereva zbog sumnje da je ćerku (4) trovala sedativima, a kako "Blic" saznaje, slučaj je otkriven nakon što su majke druge dece koje su bile u sobi zajedno sa Milenom i njenom ćerkom… »
Vesti dana »
Kragujevac: Vremenska prognoza za narednu sedmicu (od 27. oktobra do 2. novembra)
Pressek pre 44 minutajoš 13 povezanih
FOTO, VIDEO Teška saobraćajna nesreća na Novom Beogradu: Tri osobe poginule
Radio 021 pre 1 satjoš 22 povezane
Krvavi obračun u Čačku: Dvojica mladića izbodena u tuči, jedan u životnoj opasnosti
Glas Zapadne Srbije pre 33 minutajoš 9 povezanih
Trampov ultimatum Putinu: "Sastaću se samo ako pristane... Neću gubiti vreme"
Blic pre 10 satijoš 7 povezanih





