Povezane vesti

„Kada se razboleo, ja sam ga čuvala“: Teya Dora je doživela veliku tragediju u trenutku kada je stvarala planetarni hit

„Kada se razboleo, ja sam ga čuvala“: Teya Dora je doživela veliku tragediju u trenutku kada je stvarala planetarni hit

Nova 12.03.2024
Teya Dora predstavljaće Srbiju numerom "Ramonda" na predstojećoj Pesmi za Evroviziju u Švedskoj. Teya Dora osvojila je publiku i žiri PZE pesmom „Ramonda“, a pre ove numere već imala hit slušan u celom svetu „Džanum“. Pevačica je sada… »
"Kada se razboleo, ja sam ga pazila" Teya Dora doživela tragediju! Dok je radila pesmu koja je postala svetski hit, otac joj…

"Kada se razboleo, ja sam ga pazila" Teya Dora doživela tragediju! Dok je radila pesmu koja je postala svetski hit, otac joj…

Kurir 12.03.2024
Teodora Pavlovska, poznatija kao Teya Dora, predstaviće Srbiju sa pesmom "Ramonda" na predstojećoj Pesmi za Evroviziju u Malmeu. Sada je Teya otkrila detalje odnosa sa ocem koji je preminuo baš u trenutku kada je ona stvarala pesmu "Džanum" koja je… »
"Kada se razboleo, ja sam pazila na njega": Teya Dora progovorila o odnosu sa ocem koji je iznenada umro: "To je najteže što…

"Kada se razboleo, ja sam pazila na njega": Teya Dora progovorila o odnosu sa ocem koji je iznenada umro: "To je najteže što…

Blic 11.03.2024
Teodora Pavlovska, poznatija kao Teya Dora, predstaviće Srbiju sa pesmom "Ramonda" na predstojećoj Evroviziji u Malmeu. Sada je Teya otkrila detalje odnosa sa ocem koji je preminuo baš u trenutku kada je ona stvarala pesmu "Džanum" koja je postala… »

Vesti dana »