Povezane vesti

"Predavao je francuski u mojoj školi" Ona imala 15 godina, on bio profesor - kako je počela ljubav srpskih influensera?

"Predavao je francuski u mojoj školi" Ona imala 15 godina, on bio profesor - kako je počela ljubav srpskih influensera?

Mondo 12.03.2024
Adriana Kadar i Sava Džehverović su se našli na udaru javnosti kada je otkriveno da su stupili u vezu dok je ona bila maloletna. Adriana Kadar i Sava Džehverović su se našli na udaru javnosti kada je otkriveno da su stupili u vezu dok je ona bila… »
Zavoleli su se kada je imala 15 godina: Bio joj je profesor u školi, a onda je počela njihova ljubavna priča

Zavoleli su se kada je imala 15 godina: Bio joj je profesor u školi, a onda je počela njihova ljubavna priča

Nova 12.03.2024
Adriana i Sava Džehverović nedavno su u braku dobili ćerku, a njihova veza od samog početka intrigirala je javnost zbog razlike u godinama. Influenserka Adriana Kadar i Sava Džehverović, brat Teofore Džehverović, postali su roditelji kada se… »
Imala je 15 godina, on joj je bio profesor, njihova veza je bila šok! Ovako je počela ljubav poznatog para, sad imaju dete

Imala je 15 godina, on joj je bio profesor, njihova veza je bila šok! Ovako je počela ljubav poznatog para, sad imaju dete

Kurir 12.03.2024
Adriana Kadar i Sava Džehverović postali su nedavno roditelji, iako je njihova veza od samog početka bila na meti kritika zbog razlika u godinama. Naime, Adriana Kadar i Sava Džehverović postali su roditelji, a Sava je prisustvovao porođaju. Lepa… »
"Što sam se više opirao, to je bilo jače" zaveo je kad je imala 15 godina, pa otišao kod njenog oca: Ovako je počela…

"Što sam se više opirao, to je bilo jače" zaveo je kad je imala 15 godina, pa otišao kod njenog oca: Ovako je počela…

Blic 12.03.2024
Adriana Kadar i Sava Džehverović postali su nedavno roditelji, iako je njihova veza od samog početka bila na meti kritika zbog razlika u godinama. Naime, Adriana Kadar i Sava Džehverović postali su roditelji, a Sava je prisustvovao porođaju. Lepa… »

Vesti dana »

Vermezović: Ako ne danas, kad ćemo pokazati svoje kvalitete

Vermezović: Ako ne danas, kad ćemo pokazati svoje kvalitete

Sportski žurnal pre 36 minutajoš 38 povezanih
Bajramska hutba Predsjednika Mešihata

Bajramska hutba Predsjednika Mešihata

IndeksOnline pre 7 satijoš 20 povezanih
Srbi okupirali Gelzerkirhen /foto, video/

Srbi okupirali Gelzerkirhen /foto, video/

Sputnik pre 54 minutajoš 27 povezanih