Povezane vesti

Milojević: Dragović se brzo vraća na teren, Kanga u timu

Milojević: Dragović se brzo vraća na teren, Kanga u timu

Politika 12.03.2024
Fokusiran sam samo na Zvezdu i na moju ekipu. Nemamo vremena da pratimo šta se dešava u Radničkom kada je reč o treneru. Osluškujemo, ali usmeren sam na Zvezdu, izjavio je danas trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević. Fudbaleri Crvene… »
Milojević: Dragović se brzo vraća na teren, Kanga u timu

Milojević: Dragović se brzo vraća na teren, Kanga u timu

Sportski žurnal 12.03.2024
Videli ste da smo u poslednjih par utakmica imali teže povrede, što nikako nije dobro - napomenuo je trener Zvezde. Posle 172. večitog derbija Crvenu zvezdu čeka gostovanje Radničkom u Nišu. - Fokusiran sam samo na Zvezdu i na moju ekipu. Nemamo… »
Milojević: '' Prema zvaničnim podacima FSS-a, Kanga ima tri žuta kartona, igraće u Nišu''

Milojević: '' Prema zvaničnim podacima FSS-a, Kanga ima tri žuta kartona, igraće u Nišu''

Sportske.net 12.03.2024
Posle remija u 172. večitom derbiju, Crvena zvezda u sredu od 19 časova gostuje u Nišu, gde će odmeriti snage sa domaćom ekipom Radničkog. Pred put u Niš, trener beogradskih crveno-belih Vladan Milojević je izneo svoja očekivanja, ali nije želeo… »
Milojević otkrio sve Hoće li Kanga igrati u Nišu, šta je sa Dragovićem i Lučićem...?

Milojević otkrio sve Hoće li Kanga igrati u Nišu, šta je sa Dragovićem i Lučićem...?

Večernje novosti 12.03.2024
NAKON uzbudljivog večitog derbija fudbaleri Zvezde okreću se gostovanju u Nišu, gde u okviru 25. kola gostuju Radničkom, a pred meč na jugu Srbije govorio je trener Beograđana Vladan Milojević. FOTO: M. Vukadinović - Fokusiran sam samo na Zvezdu i… »
Dragović nije dobro: Crvena zvezda neće biti oslabljena samo protiv Radničkog

Dragović nije dobro: Crvena zvezda neće biti oslabljena samo protiv Radničkog

Večernje novosti 12.03.2024
ZASLUŽENA pobeda u duelu sa Partizanom je izostala nekim čudom, kratko se žalilo zbog brojnih propuštenih prilika i loše sreće. Fokus sa derbija se u Crvenoj zvezdi brzo prebacio na vanredno kolo i gostovanje u sredu Radničkom u Nišu na kome će… »
Kapiten Zvezde zbog povreda nije završio ni prvo poluvreme u prethodne dve utakmice: Dragović možda ne zaigra više ovog…

Kapiten Zvezde zbog povreda nije završio ni prvo poluvreme u prethodne dve utakmice: Dragović možda ne zaigra više ovog…

Danas 12.03.2024
Kapiten Zvezdinih fudbalera Aleksandar Dragović je izašao iz igre posle pola časa meča i protiv TSC u Bačkoj Topoli i zatim na 172. večitom derbiju s Partizanom. Iako je tinjala bojazan da ga neće biti u timu za najveću utakmicu našeg fudbala… »

Vesti dana »