Povezane vesti
Hapšenje zbog pranja novca
Politika 12.03.2024
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova su, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili D. B. (1977) iz Doljevca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo pranje novca. On se sumnjiči… »
Pripadnici niške policije uhapsili muškarca zbog pranja nelegalnog novca iz Nemačke
Danas 12.03.2024
Pripadnici niške policije uhapsili su D.B. iz Doljevca zbog pranja novca kojim je stekao protivpravnu imovinsku korist veću od 260.000 evra, saopšteno je danas. Kako se navodi u saopštenju, uhapšeni je osumnjičen da je novac u iznosu od oko sedam miliona… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO: Studentski skup "Sve se vidi na Vidovdan" u Kraljevu – sve više ljudi se okuplja na Trgu, očekuje se početak programa
Insajder pre 1 satjoš 24 povezane
Ai Ogura slavio na Velikoj nagradi Holandije u Moto GP: Raul Fernandez drugi, a Horhe Martin treći - Katastofa za Becekija!
Dnevnik pre 1 satjoš 29 povezanih
RHMZ i Batut upalili alarme, stiže pik toplotnog talasa! Čak 14 gradova u narandžastom, a ovde će sutra biti najgore: Izdat najviši stepen upozorenja!
Blic pre 32 minutajoš 40 povezanih
Akcident u Guči – iscureo amonijak, situacija pod kontrolom (VIDEO)
Zoom UE pre 4 satijoš 55 povezanih
Tramp preti da može da uništi Iran; IRGC: Na svaki novi napad odgovorićemo još snažnije
RTS pre 52 minutajoš 43 povezane


