Povezane vesti

Topalko za Danas: Podržavaju me svi ljudi koji me sretnu na ulici

Topalko za Danas: Podržavaju me svi ljudi koji me sretnu na ulici

Danas 12.03.2024
Pevač Milan Topalović Topalko koji je ovih dana u žiži javnosti zbog kritikavanja predsednika Srbije Aleksandra Vučića rekao je za Danas da su reakcije ljudi na njegovo gostovanje u emisiji „24 minuta sa Zoranom Kesićem“ uglavnom pozitivne… »
Topalko posle gostovanja kod Kesića: „Na ulici kad me ljudi sretnu, svi me podržavaju“

Topalko posle gostovanja kod Kesića: „Na ulici kad me ljudi sretnu, svi me podržavaju“

N1 Info 12.03.2024
Pevač Milan Topalović Topalko, koji je ovih dana u žiži javnosti zbog kritikovanja predsednika Srbije Aleksandra Vučića, rekao je da su reakcije ljudi na njegovo gostovanje u emisiji „24 minuta sa Zoranom Kesićem“ uglavnom pozitivne, piše… »
„Podržavaju me svi ljudi koji me sretnu na ulici“: Topalko nakon što se ceo SNS obrušio na njega zajedno sa Aleksandrom…

„Podržavaju me svi ljudi koji me sretnu na ulici“: Topalko nakon što se ceo SNS obrušio na njega zajedno sa Aleksandrom…

Nova 12.03.2024
Pevač Milan Topalović Topalko koji je ovih dana u žiži javnosti zbog kritikavanja predsednika Srbije Aleksandra Vučića rekao je za Danas da su reakcije ljudi na njegovo gostovanje u emisiji „24 minuta sa Zoranom Kesićem“ uglavnom pozitivne… »

Vesti dana »