Povezane vesti

"Imaju zaista veliki kvalitet" Obradović najavio meč protiv moćne Barselone - o kalkulacijama ne razmišlja, ide iz meča u…

"Imaju zaista veliki kvalitet" Obradović najavio meč protiv moćne Barselone - o kalkulacijama ne razmišlja, ide iz meča u…

Kurir 12.03.2024
U četvrtak od 20 sati i 30 minuta, košarkaši Partizana gostuju Barseloni u sklopu 29. kola Evrolige! Pred odlazak u Španiju, novinarima se obratio trener Parnog valjka, Željko Obradović: - Igramo protiv tima koji ima zaista veliki kvalitet, i igraju… »
Smailagić: Verujemo u pobedu protiv Barselone, želimo da pokažemo da smo tim

Smailagić: Verujemo u pobedu protiv Barselone, želimo da pokažemo da smo tim

IndeksOnline 12.03.2024
BEOGRAD – Košarkaš Partizana Alen Smailagić izjavio je večeras u Beogradu da veruje u pobedu “crno-belih” protiv Barselone. Košarkaši Partizana gostovaće u četvrtak od 20.30 časova ekipi Barselone u 29. kolu Evrolige. “Probaćemo da damo… »
Košarkaš Partizana otkrio odakle vreba najveća opasnost protiv Barse, pa priznao: "Ovde sam i uživam..."

Košarkaš Partizana otkrio odakle vreba najveća opasnost protiv Barse, pa priznao: "Ovde sam i uživam..."

Telegraf 12.03.2024
Crno-bele očekuje teško gostovanje... Košarkaši Partizana u četvrtak od 20.30 gostuju ekipi Barselone, u okviru 29. kola Evrolige. Pred odlazak u Španiju svoje utiske je izneo i košarkaš crno-belih Džejlin Smit. - Oni imaju jako dobre… »
Obradović oprezan pred Barselonu: "Oni su među glavnim favoritima za titulu, moramo odigrati fantastično"

Obradović oprezan pred Barselonu: "Oni su među glavnim favoritima za titulu, moramo odigrati fantastično"

Telegraf 12.03.2024
Kako kaže, kalkulacija nema. Košarkaši Partizana u četvrtak od 20.30 gostuju ekipi Barselone, u okviru 29. kola Evrolige. Tim povodom, pred polazak u Španiju, crno-beli su odradili trening u Beogradu, a tom prilikom svoja očekivanja izneo je trener… »
Smailagić veruje u pobedu protiv Barselone: "Kao što smo prošle godine dobili Real..."

Smailagić veruje u pobedu protiv Barselone: "Kao što smo prošle godine dobili Real..."

Telegraf 12.03.2024
Veruju u pobedu crno-beli. Košarkaši Partizana u četvrtak od 20.30 gostuju ekipi Barselone, u okviru 29. kola Evrolige. Tim povodom, očekivanja pred meč izneo je košarkaš crno-belih, Alen Smailagić. - Što se nas tiče, mi ćemo da probamo da damo… »

Vesti dana »