Povezane vesti

Jovanović čestitao Zvezdi: Zaslužen poraz

Jovanović čestitao Zvezdi: Zaslužen poraz

Sportski žurnal 13.03.2024
Crvena zvezda je u Nišu sa 2:0 pobedila Radnički. Aleksandar Jovanović prvi put se našao u ulozi šefa stručnog štaba, posle odlaska Nikole Trajkovića i kazne Vladimira Đorđevića i Dušana Đokića: - Čestitke Zvezdi na zasluženoj pobedi… »
Jovanović kratko o Zvezdi, pa najavio novog trenera na "Čairu"

Jovanović kratko o Zvezdi, pa najavio novog trenera na "Čairu"

Sportske.net 13.03.2024
Fudbaleri niškog Radničkog bez gotovo celog stručnog štaba i velikog broja igrača poraženi su od Crvene zvezde na "Čairu". Tim je predvodio sportski direktorAleksandar Jovanović, koji nije mnogo želeo da komentariše utakmicu, već se okrenuo… »
Radnički bez trenera i pola tima protiv šampiona

Radnički bez trenera i pola tima protiv šampiona

Politika 13.03.2024
Ekipu sa „Čaira” koja beleži slabe rezultate večeras će sa trenerske klupe voditi novi-stari sportski direktor Aleksandar Jovanović. Niš – Nekada je gostovanje Crvene zvezde u Nišu bio praznik. I veliki fudbalski događaj. Derbi... Danas… »
Radnički protiv Zvezde bez celog stručnog štaba i pola tima

Radnički protiv Zvezde bez celog stručnog štaba i pola tima

Sport klub 13.03.2024
Niški Radnički dočekuje večeras Crvenu zvezdu (19.00) bez kompletnog stručnog štaba i verovatno polovine startera iz utakmice prethodnog superligškog kola. Glavni trener Nikola Trajković podneo je ostavku posle poraza u Pančevu od Železničara i… »
Đorđević pred Zvezdu: Nalazimo se u teškoj situaciji

Đorđević pred Zvezdu: Nalazimo se u teškoj situaciji

Danas 13.03.2024
Trener fudbalera Radničkog iz Niša Vladimir Đorđević izjavio je da je ekipa u teškoj situaciji nakon odklaska trenera ekipe Nikole Trajkovića. „Očekuje nas meč protiv ekipe koja je uz Partizan najbolja u našem fudbalu. Mi smo u teškoj… »
Milojević pred Radnički: Fokusiran sam samo na svoju ekipu

Milojević pred Radnički: Fokusiran sam samo na svoju ekipu

Danas 12.03.2024
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je danas pred duel sa Radničkim da je usmeren samo na svoj tim, i da nema vremena da prati šta se dešava u Radničkom. „Fokusiran sam samo na Zvezdu i na moju ekipu. Nemamo vremena da pratimo… »

Vesti dana »