Povezane vesti

"Najveća vrednost je rad sa Jezdićem": Glumci otkrili utiske sa snimanja filma "Poslednji strelac"

"Najveća vrednost je rad sa Jezdićem": Glumci otkrili utiske sa snimanja filma "Poslednji strelac"

Mondo 13.03.2024
Sinoć je održana premijera filma "Poslednji strelac" sa Nenadom Jezdićem u glavnoj ulozi. Glumci Slavica Ljujić i Uroš Milojević, ekskluzivno za MONDO otkrili utiske sa snimanja! Sinoć je održana premijera filma "Poslednji strelac" sa Nenadom… »
(Video) Još uvek se nisam oporavila: Iva Štrljić prošetala crvenim tepihom nakon što je polomila obe ruke: "Iz bolnice sam…

(Video) Još uvek se nisam oporavila: Iva Štrljić prošetala crvenim tepihom nakon što je polomila obe ruke: "Iz bolnice sam…

Blic 12.03.2024
Večeras se održava premijera filma "Poslednji strelac", a crvenim tepihom prošetala je i glumica Iva Štrljić. Iva je nedavno polomila dve ruke, kada se saplela i pala, a sada je otkrila kako teče oporavak. - Dobro sam, još uvek se nisam oporavila… »
(Video): "Ne bih mogla da snimam intimne scene, zbog toga nisam glumica": Milena Ćeranić priznala šta nikako ne bi radila…

(Video): "Ne bih mogla da snimam intimne scene, zbog toga nisam glumica": Milena Ćeranić priznala šta nikako ne bi radila…

Blic 12.03.2024
Večeras je održana premijera filma "Poslednji strelac", brojne javne ličnosti pojavile su se na crvenom tepihu, a među njima je i pevačica Milena Ćeranić. Milena Ćeranić je za "Blic" otkrila da li bi u budućnosti volela da se oproba u glumi, a… »
(Foto) poznati zablistali na crvenom tepihu: Glumci i pevači na premijeri filma "Poslednji strelac"

(Foto) poznati zablistali na crvenom tepihu: Glumci i pevači na premijeri filma "Poslednji strelac"

Blic 12.03.2024
Večeras je održana premijera filma "Poslednji strelac", a brojne javne ličnosti pojavile su se na crvenom tepihu i zablistale u svečanim toaletama. Među prvima se pojavio Nenad Jezdić koji tumači glavnu ulogu u filmskom ostvarenju, kao i glumica… »

Vesti dana »