Povezane vesti

Newsnight: Kolega Omera Mehića o kobnom letu vojnog helikoptera

Newsnight: Kolega Omera Mehića o kobnom letu vojnog helikoptera

N1 Info 13.03.2024
Obeležava se devet godina od pada helikoptera kojim je upavljao Omer Mehić, a u kom je poginula cela posada. Oni koji su direktno upućeni u slučaj, kažu da su vremenske okolnosti tada bile ispod svakog minimuma za bezbedno sletanje – magla sa… »
Čekajući istinu, spomenik i odgovorne: Poštu stradalima u padu helikoptera odale kolege i niko iz vojnog vrha

Čekajući istinu, spomenik i odgovorne: Poštu stradalima u padu helikoptera odale kolege i niko iz vojnog vrha

N1 Info 13.03.2024
Četvoročlana posada, lekar, anestetičar i beba stara tek pet dana stradali su u padu vojnog helikoptera pre devet godina. Iako su vojne komisije tvrdile da je za nesreću odgovoran vođa posade, odgovore na mnoga pitanja javnost nikada nije dobila… »
Sedmoro mrtvih, nula odgovornih i delovi letelice na otpadu: Slučaj pada helikoptera devet godina bez odgovora na ključna…

Sedmoro mrtvih, nula odgovornih i delovi letelice na otpadu: Slučaj pada helikoptera devet godina bez odgovora na ključna…

Nova 13.03.2024
Devet godina je prošlo od pada transportnog vojnog helikoptera Mi-17, u kome je tragično stradalo sedam osoba, među kojima je i beba stara pet dana, a pitanje da li je tragedija mogla biti sprečena do danas je ostalo bez odgovora. Bez odgovora je… »
Devet godina od pada vojnog helikoptera, na mestu nesreće divlja deponija (VIDEO)

Devet godina od pada vojnog helikoptera, na mestu nesreće divlja deponija (VIDEO)

Insajder 13.03.2024
Dug je spisak slučajeva u kojima nadležne institucije nisu uradile svoj posao, odnosno nisu pronašle odgovorne, iako su neki događaji imali tragičan ishod. Jedan od njih je pad vojnog helikoptera u blizini beogradskog aerodroma, na današnji dan pre… »
Devet godina od pada vojnog helikoptera kod Beograda: Bez odgovora i bez obilježja

Devet godina od pada vojnog helikoptera kod Beograda: Bez odgovora i bez obilježja

Al Jazeera 13.03.2024
Na današnji dan, prije devet godina, u padu vojnog helikoptera Mi-17 u blizini beogradskog aerodroma “Nikola Tesla” u Surčinu poginulo je sedmoro ljudi – četvoročlana posada, ljekar, anestetičar i beba stara pet dana, koji su, te noći, iz… »
Obeležena deveta godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Obeležena deveta godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Danas 13.03.2024
Deveta godišnjica pada helikoptera Mi-17 Vojske Srbije (VS), u kojem je poginulo sedam ljudi, obeležena je danas na mestu nesreće u Surčinu paljenjem sveća i polaganjem cveća. Penzionisani pripadnici 890. mešovite helikopterske eskadrile Ratnog… »
Devet godina od pada vojnog helikoptera u Surčinu

Devet godina od pada vojnog helikoptera u Surčinu

Insajder 13.03.2024
Deveta godišnjica pada helikoptera Mi-17 Vojske Srbije, u kojem je poginulo sedam ljudi, obeležena je na mestu nesreće u Surčinu paljenjem sveća i polaganjem cveća. Penzionisani pripadnici 890. mešovite helikopterske eskadrile Ratnog… »
Obeležena deveta godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Obeležena deveta godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

N1 Info 13.03.2024
Deveta godišnjica pada helikoptera Mi-17 Vojske Srbije (VS), u kojem je poginulo sedam ljudi, obeležena je danas na mestu nesreće u Surčinu paljenjem sveća i polaganjem cveća. Penzionisani pripadnici 890. mešovite helikopterske eskadrile Ratnog… »
Obeležena deveta godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Obeležena deveta godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Insajder 13.03.2024
Deveta godišnjica pada helikoptera Mi-17 Vojske Srbije (VS), u kojem je poginulo sedam ljudi, obeležena je danas na mestu nesreće u Surčinu paljenjem sveća i polaganjem cveća. Penzionisani pripadnici 890. mešovite helikopterske eskadrile Ratnog… »
Obeležena deveta godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Obeležena deveta godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Slobodna Evropa 13.03.2024
Deveta godišnjica pada helikoptera Mi-17 Vojske Srbije (VS), u kojem je poginulo sedam ljudi, obeležena je 13. marta na mestu nesreće u Surčinu, u blizini beogradskog aerodroma Nikola Tesla, paljenjem sveća i polaganjem cveća, prenela je agencija… »
Obeležena deveta godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Obeležena deveta godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Beta 13.03.2024
Deveta godišnjica pada helikoptera Mi-17 Vojske Srbije (VS), u kojem je poginulo sedam ljudi, obeležena je danas na mestu nesreće u Surčinu paljenjem sveća i polaganjem cveća. Penzionisani pripadnici 890. mešovite helikopterske eskadrile Ratnog… »
Obeležena deveta godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Obeležena deveta godišnjica pada vojnog helikoptera u Surčinu

Novi magazin 13.03.2024
Deveta godišnjica pada helikoptera Mi-17 Vojske Srbije (VS), u kojem je poginulo sedam ljudi, obeležena je danas na mestu nesreće u Surčinu paljenjem sveća i polaganjem cveća. Penzionisani pripadnici 890. mešovite helikopterske eskadrile Ratnog… »
Odgovorni za tragediju nikada nisu odgovarali

Odgovorni za tragediju nikada nisu odgovarali

Vreme 13.03.2024
Ljudi su svoj posao radili što su bolje znali. Da se njih slušalo – ne bi ih terali da sleću tamo gde su lepo govorili da ne može da se sleće. A terali su ih, očigledno. Pre devet godina vojni helikopter Mi 17 koji je poleteo u Raškoj pao je u… »
Obeležava se devet godina od pada vojnog helikoptera u Surčinu

Obeležava se devet godina od pada vojnog helikoptera u Surčinu

Novi magazin 13.03.2024
Porodice i kolege članova posade transportnog helikoptera Mi-17 Vojske Srbije, koji se srušio u okolini aerodroma "Nikola Tesla" 2015. godine, obeležiće danas godišnjicu nesreće u kojoj je poginulo ukupno sedam ljudi. Na mestu nesreće biće… »
Devet godina od pada helikoptera u Surčinu – ključna pitanja bez odgovora

Devet godina od pada helikoptera u Surčinu – ključna pitanja bez odgovora

N1 Info 13.03.2024
Na današnji dan, pre devet godina, u padu vojnog helikoptera Mi-17 u širem rejonu aerodroma „Nikola Tesla“ u Surčinu poginulo je sedmoro ljudi - četvoročlana posada, lekar i anestetičar, kao i beba stara tek pet dana - koji su, te noći… »
Godišnjica pada vojnog helikoptera koji je prevozio bebu: Sedam smrti za koje niko nije odgovarao

Godišnjica pada vojnog helikoptera koji je prevozio bebu: Sedam smrti za koje niko nije odgovarao

Radio 021 13.03.2024
Godišnjica pada transportnog helikoptera Mi-17 Vojske Srbije, koji se srušio u okolini aerodroma "Nikola Tesla" 2015. godine, prilikom čega je poginulo sedam ljudi, biće obeležena danas. Na mestu nesreće porodice i kolege članova posade helikoptera… »
Obeležava se devet godina od pada vojnog helikoptera u Surčinu

Obeležava se devet godina od pada vojnog helikoptera u Surčinu

Beta 13.03.2024
Porodice i kolege članova posade transportnog helikoptera Mi-17 Vojske Srbije, koji se srušio u okolini aerodroma "Nikola Tesla" 2015. godine, obeležiće danas godišnjicu nesreće u kojoj je poginulo ukupno sedam ljudi. Na mestu nesreće biće… »
Obeležava se devet godina od pada vojnog helikoptera u Surčinu

Obeležava se devet godina od pada vojnog helikoptera u Surčinu

Danas 13.03.2024
Porodice i kolege članova posade transportnog helikoptera Mi-17 Vojske Srbije, koji se srušio u okolini aerodroma „Nikola Tesla“ 2015. godine, obeležiće danas godišnjicu nesreće u kojoj je poginulo ukupno sedam ljudi. Na mestu nesreće biće… »

Vesti dana »