Povezane vesti

"Tražio je da imamo odnos da bi bolje glumio!" Isplivao snimak Šeron Stoun o kom svi pričaju!

"Tražio je da imamo odnos da bi bolje glumio!" Isplivao snimak Šeron Stoun o kom svi pričaju!

Mondo 13.03.2024
Šeron Stoun je otkrila da je scena se**sa u filmu "Sliver" bila prava, ali da je bila primorana na to! Šeron Stoun je otkrila da je scena se**sa u filmu "Sliver" bila prava, ali da je bila primorana na to! Život Šeron Stoun bio je poprilično buran… »
Bili Boldvin o Šeron Stoun: Imam toliko uznemirujućih i nastranih priča o njoj!

Bili Boldvin o Šeron Stoun: Imam toliko uznemirujućih i nastranih priča o njoj!

Svet plus 13.03.2024
Glumac Vilijam Bili Boldvin odgovorio je Šeron Stoun na njene tvrdnje da ju je producent Robert Evans prisilio da spava s njim kako bi hemija među njima bila bolja pred kamerama. Imam toliko uznemirujućih i nastranih priča o njoj ali sam ćutao… »
Eksplozivna tvrdnja Šeron Stoun u emisiji! Rekla da su joj tražili da ima odnose pred kamerama, glavni glumac odlepio!

Eksplozivna tvrdnja Šeron Stoun u emisiji! Rekla da su joj tražili da ima odnose pred kamerama, glavni glumac odlepio!

Mondo 13.03.2024
Šeron Stoun tvrdi da joj je producent filma "Sliver" tražio da ima odnose sa glavnim glumcem Bilijem Boldvinom. Šeron Stoun tvrdi da joj je producent filma "Sliver" tražio da ima odnose sa glavnim glumcem Bilijem Boldvinom Jedna od najpoželjnijih… »

Vesti dana »