Povezane vesti
„Na maturu bez automobila”
U centar 13.03.2024
Agencija za bezbednost saobraćaja realizuje kampanju pod nazivom „Na maturu bez automobila” kojom apeluje na maturante širom Republike Srbije da za odlazak i povratak sa maturskih proslava ne koriste automobile u svojstvu vozača. Kampanja je… »
Apel maturantima: Ne vozite na proslavu mature
RTK 13.03.2024
Agencija za bezbednost saobraćaja, u okviru kampanje „Na maturu bez automobila“ apeluje na maturante širom Srbije da za odlazak i povratak sa maturskih proslava ne koriste automobile u svojstvu vozača. Kampanja je pokrenuta 2014. godine, na… »
Ideja iz Kragujevca: Na maturu bez automobila!
Infozija 13.03.2024
Kampanja čija je ovogodišnja poruka „Na putu do 0 ne turiraj – maturiraj!“, je namenjena maturantima širom Republike Srbije. S obzirom na to da se bliži vreme održavanja maturskih večeri, Agencija za bezbednost saobraćaja Republike Srbije je… »
Vesti dana »

(VIDEO) Studenti blokirali ulaze u Skupštinu grada Novog Sada, pozivaju građane da im se pridruže
N1 Info pre 5 satijoš 4 povezane