Povezane vesti

"Ja nju vrlo dobro znam": Jovana Joksimović o žestokoj svađi u jutarnjem sa Vedranom Rudan, otkrila da li joj je oprostila

"Ja nju vrlo dobro znam": Jovana Joksimović o žestokoj svađi u jutarnjem sa Vedranom Rudan, otkrila da li joj je oprostila

Blic 13.03.2024
I dalje se prepričava razgovor koji se pre nekoliko godina dogodio između Jovane Joksimović i Vedrane Rudan, u jutarnjem programu u kom je književnica pokušala da uvredi voditeljku na osnovu bogatstva i fizičkog izgleda. Kako je Jovana Joksimović u… »
"Ja nju vrlo dobro znam"! Vedrana Rudan u emisijama urnisala Jovanu Joksimović, a evo da li joj je voditeljka oprostila napade

"Ja nju vrlo dobro znam"! Vedrana Rudan u emisijama urnisala Jovanu Joksimović, a evo da li joj je voditeljka oprostila napade

Kurir 13.03.2024
Voditeljka Jovana Joksimović više puta je imala malo neprijatnije razgovore sa Vedranom Rudan kada je gostovala kod nje u emisijama, a kako je delovalo da se ne podnose, sada je stavila tačku na spekulacije. Naime, Jovana kaže da jeste bilo zategnuto… »

Vesti dana »