Povezane vesti

"Policija, sirene... Kao u horor filmu je!" Komšije progovorile o stravičnom ubistvu žene u Novom Sadu

"Policija, sirene... Kao u horor filmu je!" Komšije progovorile o stravičnom ubistvu žene u Novom Sadu

Mondo 13.03.2024
Komšije N.T. koji je ubio bušilicom svoju suprugu G. u Novom Sadu govorile su o ovom stravičnom slučaju. Komšije N.T. koji je ubio bušilicom svoju suprugu G. u Novom Sadu govorile su o ovom stravičnom slučaju. Motiv ubistva žene G. (52) u Novom… »
Pas je u noći ubistva zavijao, a SAD leži tužan: Sablasna atmosfera i tužna slika ispred kuće strave u Novom Sadu…

Pas je u noći ubistva zavijao, a SAD leži tužan: Sablasna atmosfera i tužna slika ispred kuće strave u Novom Sadu…

Kurir 13.03.2024
Drugi dan nakon stravičnog ubistva koje se dogodilo u Vidovdanskom novosadakom naselju kada je Nikola T. (54) u ponedeljak bušilicom ubio suprugu Gordanu T. (52), deluje kao da je život stao. Atmosfera u ulici ledi krv u žilama, a posebno je tužna… »
Šunjao se noću po ulici, 2 puta sam ga video Osumnjičeni za ubistvo bušilicom u Novom Sadu bio u paranoji? Komšije o šok…

Šunjao se noću po ulici, 2 puta sam ga video Osumnjičeni za ubistvo bušilicom u Novom Sadu bio u paranoji? Komšije o šok…

Kurir 13.03.2024
Motiv ubistva i pokušaja samoubistva u Novom Sadu još uvek je misterija, a pored toga što je život ubijene Gordane T. i osumnjičenog Nikole T,, komšijama delovao idilično, čudno ponašanje Nikole T. primetili su ipak neki od njihovih poznanika… »
"2 Puta sam ga video u gluvo doba noći, šunjao se, možda je bio u paranoji" Monstrum iz Novog Sada imao dublje probleme?

"2 Puta sam ga video u gluvo doba noći, šunjao se, možda je bio u paranoji" Monstrum iz Novog Sada imao dublje probleme?

Mondo 13.03.2024
Komšije tvrde da je osumnjičeni za ubistvo bušilicom u Novom Sadu bio u paranoji. Komšije tvrde da je osumnjičeni za ubistvo bušilicom u Novom Sadu bio u paranoji. Motiv ubistva i pokušaja samoubistva u Novom Sadu još uvek je misterija, a pored… »

Vesti dana »