Povezane vesti

Duljaj: Mnogi su jedva čekali da padnemo

Duljaj: Mnogi su jedva čekali da padnemo

Sportski žurnal 13.03.2024
Napredak je slavio u Humskoj sa 1:0. Zaboleo je poraz crno-bele više nego katastrofa u duelu sa TSC-om (0:4). Trener Igor Duljaj nije tražio opravdanja za neuspeh: - Čestitam Napretku, njegovi igrači su se borili. Imali smo šanse, ali na kraju to… »
Duljaj razočaran suđenjem: Danas smo izgubili tri boda

Duljaj razočaran suđenjem: Danas smo izgubili tri boda

Politika 13.03.2024
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj čestitao je večeras ekipi Napretka na pobedi u 25. kolu Superlige Srbije i istakao da se „crno-beli” neće predati u borbi za titulu u domaćem šampionatu. Fudbaleri Partizana poraženi su večeras na svom… »
Što ste mi tako postavili pitanje? Igor Duljaj: Reći ću samo jedno i ništa više

Što ste mi tako postavili pitanje? Igor Duljaj: Reći ću samo jedno i ništa više

Mondo 13.03.2024
Obraćanje trenaera Partizana posle poraza od Napretka. Obraćanje trenaera Partizana posle poraza od Napretka Burno je bilo u Humskoj posle poraza Partizana od Napretka. Trener crno-belih Igor Duljaj je stao pred sudije posle utakmice, dok su u… »
Duljaj nakon novog kiksa partizana: Sudije me gledaju u oči, a pričaju neistinu!

Duljaj nakon novog kiksa partizana: Sudije me gledaju u oči, a pričaju neistinu!

Hot sport 13.03.2024
Crno-beli nakon uvodnih pobeda, vezali dva kiksa. Partizan je ponovo odigrao daleko ispod nivoa rostera koji poseduje, a fantastični ofanzivci crno-belog kluba ovaj put nisu uspeli da izvuku rezultat. Trener tima, Igor Duljaj, ipak ne traži krivca u… »

Vesti dana »