Povezane vesti

Rekorder Micić i Pokuševski zablistali i "ukrotili" Grizlije: Srpski Šarlot razbio Memfis

Rekorder Micić i Pokuševski zablistali i "ukrotili" Grizlije: Srpski Šarlot razbio Memfis

Telegraf 14.03.2024
Srpski tandem u Šarlotu igra sve bolje. Košarkaši Šarlot Hornetsa pobedili su na gostovanju Memfis 110:98, a odlične partije prikazali su srpski košarkaši Vasilije Micić i Aleksej Pokuševski. Micić je potpuno preuzeo organizaaciju napada… »
Košarkaši Partizana izgubili od Barselone u Evroligi

Košarkaši Partizana izgubili od Barselone u Evroligi

Radio sto plus 14.03.2024
Partizan je predvodio Aleksa Avramović sa 27 poena, uz šut za tri poena 4/8. Zek Ledej postigao je 16 poena i imao je šest skokova, Džejms Naneli dodao je sedam poena, a Kevin Panter i Frenk Kaminski po šest poena. U ekipi Barselone Nikolas… »
Denver bolji od Majamija, rekord karijere Micića u pobedi Šarlota

Denver bolji od Majamija, rekord karijere Micića u pobedi Šarlota

Radio sto plus 14.03.2024
Aktuelne šampione NBA lige su do 46. pobede od početka sezone vodili Majkl Porter sa 25, Aron Gordon sa 16 i Džamal Marej sa 15 poena. Srpski centar Nikola Jokić je pobedi doprineo sa 12 poena, 14 skokova i šest asistencija. U redovima Majamija, koji… »
Vasa pokazao Amerikancima kako on igra košarku: Rekord NBA karijere, pomogao i Pokuševski!

Vasa pokazao Amerikancima kako on igra košarku: Rekord NBA karijere, pomogao i Pokuševski!

Mondo 14.03.2024
Srpski košarkaš Vasilije Micić još jednom pokazao da je selidba u Šarlot pravi potez za karijeru. Srpski košarkaš Vasilije Micić još jednom pokazao da je selidba u Šarlot pravi potez za karijeru. Košarkaši Šarlota savladali su Memfis… »
Micić posle rekorda karijere: "Igrao sam svoju igru, to sam ja..."

Micić posle rekorda karijere: "Igrao sam svoju igru, to sam ja..."

Telegraf 14.03.2024
Micić je upisao 25 poena u pobedi svog tima. Košarkaši Šarlot Hornetsa pobedili su na gostovanju Memfis 110:98, a odličnu partiju prikazao je srpski košarkaš Vasilije Micić. Micić je potpuno preuzeo organizaaciju napada oddolaska u tim i stekao… »

Vesti dana »