Povezane vesti

LE: Olimpik, Milan, Benfika i Vest Hem prošli dalje (video)

LE: Olimpik, Milan, Benfika i Vest Hem prošli dalje (video)

Sportski žurnal 14.03.2024
Viljareal, Rendžers, Slavija i Frajburg eliminisani. Fudbaleri Milana plasirali su se večeras u četvrtfinale Lige Evrope, pošto su u Pragu pobedili domaću Slaviju 3:1, u revanš utakmici osmine finala. Milan je u prvoj utakmici u Italiji prošle… »
Jan Oblak: Imao sam sreće da odbranim dva penala

Jan Oblak: Imao sam sreće da odbranim dva penala

Politika 14.03.2024
MADRID – Golman Atletika Jan Oblak izjavio je da je njegov tim zasluženo izborio plasman u četvrtfinale Lige šampiona i istakao da je imao sreće da u penal seriji odbrani dva jedanesterca fudbalerima Intera, prenose španski mediji. Atletiko se… »
"Imao sam sreće": Oblak skroman posle eliminacije Intera

"Imao sam sreće": Oblak skroman posle eliminacije Intera

Večernje novosti 14.03.2024
Golman Atletika Jan Oblak izjavio je da je njegov tim zasluženo izborio plasman u četvrtfinale Lige šampiona i istakao da je imao sreće da u penal seriji odbrani dva jedanaesterca fudbalerima Intera, prenose španski mediji. EPA Atletiko se sinoć… »
Inzagi: Nije ovaj Inter navikao da gubi

Inzagi: Nije ovaj Inter navikao da gubi

Sport klub 14.03.2024
Simone Inzagi, trener Intera, bio je razočaran posle ispadanja tima iz Milana u osmini finala Lige šampiona. Nero-azuri, prošlogodišnji finalisti najjačeg evropskog klupskog takmičenja, posle penala su eliminisani od Atletika iz Madrida. „Imali… »
Atletiko nakon penala eliminisao Inter i plasirao se u četvtrtfinale LŠ (video)

Atletiko nakon penala eliminisao Inter i plasirao se u četvtrtfinale LŠ (video)

Politika 14.03.2024
Meč u Madridu je posle regularnih 90 minuta završen pobedom Atletika rezultatom 2:1. Fudbaleri Atletika plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su sinoć u Madridu posle boljeg izvođenja penala savladali Inter iz Milana ukupnim… »
Borusija i Atletiko poslednji učesnici četvrtfinala Lige šampiona

Borusija i Atletiko poslednji učesnici četvrtfinala Lige šampiona

Danas 13.03.2024
Poznati su svi učesnici četvrtfinala Lige šampiona. Posle Reala, Mančester sitija, PSŽ-a, Bajerna, Arsenala i Barselone, nakon večerašnjih revanš duela u ovu fazu takmičenja plasirali su se Atletiko Madrid i Borusija iz Dortmunda. Žreb za… »

Vesti dana »