Povezane vesti

Eksplozija u centru za obuku FBI-ja (video)

Eksplozija u centru za obuku FBI-ja (video)

Politika 14.03.2024
Šesnaest ljudi je povređeno tokom eksplozije u centru za obuku američkog Federalnog biroa za istrage (FBI), u gradu Irvajnu u južnoj Kaliforniji, saopštili su zvaničnici. Trinaest povreda bilo je zbog posledica detonacije, što je rezultiralo… »
Eksplozija u centru za obuku FBI u Kaliforniji: Povređeno 16 osoba

Eksplozija u centru za obuku FBI u Kaliforniji: Povređeno 16 osoba

Euronews 14.03.2024
Šesnaest ljudi je povređeno tokom eksplozije u centru za obuku američkog Federalnog biroa za istrage (FBI), u gradu Irvajnu u južnoj Kaliforniji, saopštili su zvaničnici. Trinaest povreda bilo je zbog posledica detonacije, što je rezultiralo… »
Eksplozija u centru za obuku FBI-ja u Kaliforniji, povređeno 16 osoba

Eksplozija u centru za obuku FBI-ja u Kaliforniji, povređeno 16 osoba

RTS 14.03.2024
Šesnaest ljudi je povređeno tokom eksplozije u centru za obuku američkog Federalnog biroa za istrage (FBI), u gradu Irvajnu u južnoj Kaliforniji, saopštili su zvaničnici. Većina povređenih puštena je iz bolnice nakon što su pregledani, dok su… »
Eksplozija u centru za obuku FBI, povređeno 16 ljudi

Eksplozija u centru za obuku FBI, povređeno 16 ljudi

Insajder 14.03.2024
Šesnaest ljudi je povređeno tokom eksplozije u centru za obuku američkog Federalnog biroa za istrage (FBI), u gradu Irvajnu u južnoj Kaliforniji, saopštili su zvaničnici. Trinaest povreda bilo je zbog posledica detonacije, što je rezultiralo… »
U eksploziji u centru za obuku FBI-ja u Kaliforniji 16 osoba povređeno

U eksploziji u centru za obuku FBI-ja u Kaliforniji 16 osoba povređeno

RTV 14.03.2024
IRVAJN - Šesnaest ljudi je povređeno tokom eksplozije u centru za obuku američkog Federalnog biroa za istrage (FBI), u gradu Irvajnu u južnoj Kaliforniji, saopštili su zvaničnici. Trinaest povreda bilo je zbog posledica detonacije, što je… »
VIDEO: Eksplozija u centru za obuku FBI u Kaliforniji, povređeno 16 ljudi

VIDEO: Eksplozija u centru za obuku FBI u Kaliforniji, povređeno 16 ljudi

Radio 021 14.03.2024
Šesnaest ljudi je povređeno tokom eksplozije u centru za obuku američkog Federalnog biroa za istrage (FBI), u gradu Irvajnu u južnoj Kaliforniji, saopštili su zvaničnici. Trinaest povreda bilo je zbog posledica detonacije, što je rezultiralo… »
Prve fotografije nakon eksplozije u centru za obuku FBI

Prve fotografije nakon eksplozije u centru za obuku FBI

Telegraf 14.03.2024
Incident se dogodio tokom zajedničke vežbe OCSD-ovog Odeljenja za bombe i SWAT timova. Specijalne snage obezbeđuju centar za obuku FBI, gde je u sredu oko 13 časova došlo do eksplozije u kojoj je povređeno 16 osoba. Eksplozija se dogodila u u gradu… »
Eksplozija u centru za obuku FBI! Uzbuna tokom zajedničke vežbe specijalaca, najmanje 16 povređenih (foto, video)

Eksplozija u centru za obuku FBI! Uzbuna tokom zajedničke vežbe specijalaca, najmanje 16 povređenih (foto, video)

Kurir 14.03.2024
Najmanje 16 ljudi je povređeno u eksploziji koja je odjeknula u centru za obuku američkog Federlanog istražnog biroa (FBI). Jahu njuz prenosi navode televizijske stanice KTLA da se incident desio juče popodne po lokalnom vremenu na regionalnom… »
Eksplozija u FBI centru za obuku, povređeno 16 osoba

Eksplozija u FBI centru za obuku, povređeno 16 osoba

Telegraf 14.03.2024
Dve osobe zadobile su teške telesne povrede, a jedna je i operisana. U centru za obuku FBI došlo je do eksplozije u kojoj je povređeno 16 osoba. Eksplozija se dogodila u sredu oko 13 časova, u centru u gradu Irvin u Kaliforniji. Prema prvim… »

Vesti dana »