Povezane vesti

Ovaj frajer je rođeni brat andreane Čekić! Žene odlepe kad ga vide, a oženjen je fatalnom plavušom: Evo kako izgleda

Ovaj frajer je rođeni brat andreane Čekić! Žene odlepe kad ga vide, a oženjen je fatalnom plavušom: Evo kako izgleda

Kurir 14.03.2024
Pevačica Andreana Čekić retko eksponira svoju porodicu u medijima, a svojevremeno je pokazala kako joj izgleda brat i mnogi se slažu da je opasan frajer. Naime, Andreana je aktivna na društvenim mrežama, a nedavno je na svom Instagram profilu… »
Au, kakav frajer je brat andreane Čekić: Devojke lude za njim, u braku je sa fatalnom plavušom - Evo kako izgleda

Au, kakav frajer je brat andreane Čekić: Devojke lude za njim, u braku je sa fatalnom plavušom - Evo kako izgleda

Blic 14.03.2024
Pevačica Andreana Čekić retko eksponira svoju porodicu u medijima, a svojevremeno je pokazala kako joj izgleda brat i mnogi se slažu da je opasan frajer. Naime, Andrea je aktivna na društvenim mrežama, a nedavno je na svom Instagram profilu objavila… »
Pisalo se da je nizak, debeo i star, a evo šta je istina: Topalkova ćerka konačno pokazala muža (foto)

Pisalo se da je nizak, debeo i star, a evo šta je istina: Topalkova ćerka konačno pokazala muža (foto)

Svet & Skandal 14.03.2024
Ćerka Milana Topalovića Topalka progovorila o mužu Helena Topalović, ćerka Milana Topalovića Topalka pažnju javnsti privukla je svojim atraktivnim izgledom, a potom i vezama sa nekoliko poznatih ličnosti. Međutim, otkad je uplovila u brak sa… »
"Žao mi je što moj muž neće..." Helena javno progovorila o suprugu i otkrila njegov najveći strah: Mislim da...

"Žao mi je što moj muž neće..." Helena javno progovorila o suprugu i otkrila njegov najveći strah: Mislim da...

Kurir 14.03.2024
Ćerka pevača Milana Topalovića Topalka, Helena Topalović i njen suprug Dragan Aleksić, venčali su se u septembru 2021. godine, a nedavno su se ostvarili kao roditelji. Dragan ne voli da se eksponira na društvenim mrežama, što nije slučaj kod… »
(Foto): "Moj muž neće da ga postavljam na Instagram, žao mi je...": Helena Topalović otkrila sa čime se suočava, sve…

(Foto): "Moj muž neće da ga postavljam na Instagram, žao mi je...": Helena Topalović otkrila sa čime se suočava, sve…

Blic 14.03.2024
Ćerka pevača Milana Topalovića Topalka, Helena Topalović i njen suprug Dragan Aleksić, venčali su se u septembru 2021. godine, a nedavno su se ostvarili kao roditelji. Dragan ne voli da se eksponira na društvenim mrežama, što nije slučaj kod… »

Vesti dana »