Povezane vesti

Đoković ne igra u Majamiju

Đoković ne igra u Majamiju

Telegraf 14.03.2024
Pomalo i neočekivane vesti. Najbolji svetski teniser Novak Đoković neće igrati masters u Majamiju, saznaje "Sport Klub." Đoković je posle ranog ispadanja u Indijan Velsu "tražio" nekoliko dana da razmisli, te je odlučio da ipak ne nastavi… »
Srpski teniser Novak Đoković neće igrati na mastersu u Majamiju

Srpski teniser Novak Đoković neće igrati na mastersu u Majamiju

IndeksOnline 14.03.2024
MAJAMI – Srpski teniser Novak Đoković neće igrati na mastersu u Majamiju koji je na programu od 20. do 31. marta. Kako je saopštio portal “Sport klub” Đoković je odlučio da odustane od drugog mastersa na tvrdoj podlozi u Sjedinjenim… »
Mama, izneverio sam sebe - Emotivna i bolna ispovest Novaka Đokovića: Plakao sam, a ona me je tešila! Mislio sam da je kraj!

Mama, izneverio sam sebe - Emotivna i bolna ispovest Novaka Đokovića: Plakao sam, a ona me je tešila! Mislio sam da je kraj!

Kurir 14.03.2024
Najbolji teniser u istoriji belog sporta, Novak Đoković, otvorio je dušu i progovorio o najbolnijem periodu u karijeri. Pre sedam godina Novak je bio u ozbiljnoj krizi. Povreda lakta mu je zadavala ozbiljne probleme, pokušavao je da je leči na… »
Bolna ispovest Novaka Đokovića: "Plakao sam posle operacije, mama me tešila... Mislio sam da je to kraj!"

Bolna ispovest Novaka Đokovića: "Plakao sam posle operacije, mama me tešila... Mislio sam da je to kraj!"

Telegraf 14.03.2024
Ovo su detalji koje verovatno niko nij eznao, a Novak ih je podelio. Srpski teniser Novak Đoković je u poslednjim godinama uspeo da zaradi titulu "GOAT-a", odnosno, najboljeg ikada koji je zaigrao ovaj sport, a sve zbog toga jer je uspeo da se vrati… »

Vesti dana »