Povezane vesti

Izbori u Rusiji: Kontrolisano glasanje koje će Putinu doneti peti mandat

Izbori u Rusiji: Kontrolisano glasanje koje će Putinu doneti peti mandat

Južne vesti 14.03.2024
BBC Ulična umetnost Vladimira Ovčinikova krasi zidove Borovska, osim kada ne zadire u politiku Dok hodam po Borovsku, dve stvari mi padaju u oči u vezi sa ovim gradom na oko 100 kilometara od Moskve. Prvo, gotovo da nema nikakvih znakova da se za… »
Izbori u Rusiji: Kontrolisano glasanje koje će Putinu doneti peti mandat

Izbori u Rusiji: Kontrolisano glasanje koje će Putinu doneti peti mandat

Danas 14.03.2024
Dok hodam po Borovsku, dve stvari mi padaju u oči u vezi sa ovim gradom na oko 100 kilometara od Moskve. Prvo, gotovo da nema nikakvih znakova da se za vikend održavaju predsednički izbori. Vidim vrlo malo izbornih banera ili bilborda, a na ulicama se… »
Izbori u Rusiji: Kontrolisano glasanje koje će Putinu doneti peti mandat

Izbori u Rusiji: Kontrolisano glasanje koje će Putinu doneti peti mandat

Danas 14.03.2024
Dok hodam po Borovsku, dve stvari mi padaju u oči u vezi sa ovim gradom na oko 100 kilometara od Moskve. Prvo, gotovo da nema nikakvih znakova da se za vikend održavaju predsednički izbori. Vidim vrlo malo izbornih banera ili bilborda, a na ulicama se… »
Izbori u Rusiji: Kontrolisano glasanje koje će Putinu doneti peti mandat

Izbori u Rusiji: Kontrolisano glasanje koje će Putinu doneti peti mandat

Radio 021 14.03.2024
Razglednica BBC urednika Stiva Rozenberga iz Borovska o Rusiji koju Putin želi da vidite - i Rusiji u stvarnosti. BBC Ulična umetnost Vladimira Ovčinikova krasi zidove Borovska, osim kada ne zadire u politiku Dok hodam po Borovsku, dve stvari mi padaju… »

Vesti dana »