Povezane vesti

Šta je prethodilo oduzimanju predmeta tužiteljki Mileni Božović: Suprotstavila se višem tužiocu Nenadu Stefanoviću, pa…

Šta je prethodilo oduzimanju predmeta tužiteljki Mileni Božović: Suprotstavila se višem tužiocu Nenadu Stefanoviću, pa…

Nova 14.03.2024
Tužiteljka Milena Božović iz beogradskog Višeg javnog tužilaštva, jedna od potpisnica građanske incijative „ProGlas“, nalazi se već nedeljama u nemilosti režimskih tabloida ali i svog šefa Nenada Stefanovića, koji joj je nedavno oduzeo… »
Božović: Tužilac nije pročitao zakon, nije mi potrebno nikakvo ovlašćenje da bih gostovala na televiziji

Božović: Tužilac nije pročitao zakon, nije mi potrebno nikakvo ovlašćenje da bih gostovala na televiziji

N1 Info 14.03.2024
Više javno tužilaštvo (VJT) u Beogradu saopštilo je da je predmet u fazi istrage protiv V. G. i M .D, osumnjičenih za krivično delo "teško ubistvo" MMA reprezentativca S. S. dodeljen drugom javnom tužiocu, "jer je prethodni javni tužilac narušio… »
Tužiteljka Božović nakon oduzimanja predmeta za ubistvo MMA borca: Tužilac nije pročitao zakon, nije mi potrebno nikakvo…

Tužiteljka Božović nakon oduzimanja predmeta za ubistvo MMA borca: Tužilac nije pročitao zakon, nije mi potrebno nikakvo…

Nova 14.03.2024
Više javno tužilaštvo (VJT) u Beogradu saopštilo je da je predmet u fazi istrage protiv V. G. i M .D, osumnjičenih za krivično delo "teško ubistvo" MMA reprezentativca S. S. dodeljen drugom javnom tužiocu, "jer je prethodni javni tužilac narušio… »
VJT: Predmet o ubistvu reprezentativca dat drugom tužiocu jer je prethodni "narušio poverenje javnosti"; Božović: Nastavak…

VJT: Predmet o ubistvu reprezentativca dat drugom tužiocu jer je prethodni "narušio poverenje javnosti"; Božović: Nastavak…

Insajder 14.03.2024
Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je danas da je predmet u fazi istrage protiv V.G. i M.D, osumnjičenih za krivično delo "teško ubistvo" na štetu MMA reprezentativca Republike Srbije S.S. dodeljen u rad drugom javnom tužiocu, "jer je… »
Božović: Tužilac nije pročitao zakon, nije mi potrebno nikakvo ovlašćenje da bih gostovala na televiziji

Božović: Tužilac nije pročitao zakon, nije mi potrebno nikakvo ovlašćenje da bih gostovala na televiziji

Novi magazin 14.03.2024
Više javno tužilaštvo (VJT) u Beogradu saopštilo je da je predmet u fazi istrage protiv V. G. i M .D, osumnjičenih za krivično delo "teško ubistvo" MMA reprezentativca S. S. dodeljen drugom javnom tužiocu, "jer je prethodni javni tužilac narušio… »
VJT: Tužiteljki oduzet predmet ubistva MMA borca zbog neovlašćenog gostovanja na N1

VJT: Tužiteljki oduzet predmet ubistva MMA borca zbog neovlašćenog gostovanja na N1

N1 Info 14.03.2024
Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da je predmet u fazi istrage protiv V.G. i M.D, osumnjičenih za krivično delo "teško ubistvo" MMA reprezentativca S.S. dodeljen drugom javnom tužiocu, "jer je prethodni javni tužilac narušio… »
Tužilaštvo potvrdilo da je tužiteljki oduzet predmet ubistva MMA borca zbog gostovanja na N1

Tužilaštvo potvrdilo da je tužiteljki oduzet predmet ubistva MMA borca zbog gostovanja na N1

Danas 14.03.2024
Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da je predmet u fazi istrage protiv V.G. i M.D, osumnjičenih za krivično delo „teško ubistvo“ MMA reprezentativca Stefana Savića dodeljen drugom javnom tužiocu, „jer je prethodni javni tužilac… »
Nije izašla na uviđaj, napravila propust oko određivanja pritvora: Oglasilo se tužilaštvo o razlozima oduzimanja predmeta

Nije izašla na uviđaj, napravila propust oko određivanja pritvora: Oglasilo se tužilaštvo o razlozima oduzimanja predmeta

Kurir 14.03.2024
Više javno tužilaštvo u Beogradu odglasilo se i potvrdilo informacije da je predmet u fazi istrage protiv V.G. i M.D, osumnjičenih za krivično delo teško ubistvo na štetu MMA reprezentativca Republike Srbije S.S. dodeljen je u rad drugom javnom… »
VJT: Tužiteljki oduzet predmet ubistva MMA borca zbog neovlašćenog gostovanja na N1

VJT: Tužiteljki oduzet predmet ubistva MMA borca zbog neovlašćenog gostovanja na N1

Novi magazin 14.03.2024
Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da je predmet u fazi istrage protiv V.G. i M.D, osumnjičenih za krivično delo "teško ubistvo" MMA reprezentativca S.S. dodeljen drugom javnom tužiocu, "jer je prethodni javni tužilac narušio… »
Tužiteljki Mileni Božović oduzet predmet o ubistvu MMA reprezentativca: „Nastavlja se hajka na mene“

Tužiteljki Mileni Božović oduzet predmet o ubistvu MMA reprezentativca: „Nastavlja se hajka na mene“

N1 Info 14.03.2024
Pojedini tabloidi u Srbiji objavili su vest da je Više javno tužilaštvo u Beogradu donelo odluku da se zbog "narušenog poverenja javnosti" od tužiteljke Milene Božović oduzme vođenje istrage protiv V. G. i M. D, osumnjičenih za krivično delo… »
Još jedna nepodobna tužiteljka na udaru višeg javnog tužioca Nenada Stefanovića: Mileni Božović oduzeli predmet ubistva…

Još jedna nepodobna tužiteljka na udaru višeg javnog tužioca Nenada Stefanovića: Mileni Božović oduzeli predmet ubistva…

Nova 14.03.2024
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu su odlučili da se tužiteljki Mileni Božović oduzme predmet ubistva Stefana Savića, poznat u javnosti kao "ubistvo MMA reprezentativca". Kako je navedeno u medijima bliskim vladajućoj stranci, ovaj ekspresni… »
„Nastavlja se hajka na mene“: Tužiteljki Mileni Božović oduzet predmet o ubistvu MMA reprezentativca

„Nastavlja se hajka na mene“: Tužiteljki Mileni Božović oduzet predmet o ubistvu MMA reprezentativca

Danas 14.03.2024
Pojedini tabloidi u Srbiji objavili su vest da je Više javno tužilaštvo u Beogradu donelo odluku da se zbog „narušenog poverenja javnosti“ od tužiteljke Milene Božović oduzme vođenje istrage protiv V. G. i M. D, osumnjičenih za krivično delo… »
Narušeno poverenje javnosti: Tužiteljki Božović oduzeto vođenje istrage u slučaju ubistva MMA reprezentativca Stefana…

Narušeno poverenje javnosti: Tužiteljki Božović oduzeto vođenje istrage u slučaju ubistva MMA reprezentativca Stefana…

Kurir 14.03.2024
Rukovodstvo Višeg javnog tužilaštva u Beogradu je donelo odluku da se zbog narušenog poverenja javnosti od tužiteljke Milene Božović oduzme vođenje istrage protiv V.G. i M.D. osumnjičenih za krivično delo teško ubistvo, odnosno brutalno ubistvo… »
Tužiteljki Mileni Božović oduzet predmet o ubistvu MMA reprezentativca: „Nastavlja se hajka na mene“

Tužiteljki Mileni Božović oduzet predmet o ubistvu MMA reprezentativca: „Nastavlja se hajka na mene“

Novi magazin 14.03.2024
Pojedini tabloidi u Srbiji objavili su vest da je Više javno tužilaštvo u Beogradu donelo odluku da se zbog "narušenog poverenja javnosti" od tužiteljke Milene Božović oduzme vođenje istrage protiv V. G. i M. D, osumnjičenih za krivično delo… »

Vesti dana »