Povezane vesti

Pavlović: Moja odluka nije protiv Srbije nego u korist Nemačke

Pavlović: Moja odluka nije protiv Srbije nego u korist Nemačke

Politika 14.03.2024
MINHEN – Vezni fudbaler Bajerna Aleksandar Pavlović prihvatio je danas poziv selektora Julijana Nagelsmana da debituje za popularni „Elf”, a povodom toga je rekao da odluka nije protiv reprezentacije Srbije nego u korist Nemačke. Pavlović (19) je… »
Pavlović objasnio zašto nije izabrao Srbiju: U mojim grudima kucaju dva srca

Pavlović objasnio zašto nije izabrao Srbiju: U mojim grudima kucaju dva srca

Mondo 14.03.2024
Aleksandar Pavlović dao je prvu izjavu kao reprezentativac Nemačke. Aleksandar Pavlović dao je prvu izjavu kao reprezentativac Nemačke. Aleksandar Pavlović (19) i zvanično je novi reprezentativac Nemačke. Julijan Nagelsman uvrstio ga je na spisak… »
Pavlović odabrao Pancere: Moja odluka nije protiv Srbije, nego u korist Nemačke

Pavlović odabrao Pancere: Moja odluka nije protiv Srbije, nego u korist Nemačke

Sportski žurnal 14.03.2024
Pavlović (19) je rođen u Minhenu, otac mu je Srbin, a majka Nemica. Vezni fudbaler Bajerna Aleksandar Pavlović prihvatio je danas poziv selektora Julijana Nagelsmana da debituje za popularne Pancere, a povodom toga je rekao da odluka nije protiv… »
Aleksandar Pavlović: Moja odluka nije protiv reprezentacije Srbije nego u korist Nemačke

Aleksandar Pavlović: Moja odluka nije protiv reprezentacije Srbije nego u korist Nemačke

Dnevnik 14.03.2024
Vezni fudbaler Bajerna Aleksandar Pavlović prihvatio je poziv selektora Julijana Nagelsmana da debituje za popularni "Elf", a povodom toga je rekao da odluka nije protiv reprezentacije Srbije nego u korist Nemačke. Pavlović (19) je rođen u Minhenu… »
Nemačka mu draža od Srbije! Pavlović objasnio zbog čega je izabrao ''pancere''

Nemačka mu draža od Srbije! Pavlović objasnio zbog čega je izabrao ''pancere''

Večernje novosti 14.03.2024
Vezni fudbaler Bajerna Aleksandar Pavlović prihvatio je danas poziv selektora Julijana Nagelsmana da debituje za popularni "Elf", a povodom toga je rekao da odluka nije protiv reprezentacije Srbije nego u korist Nemačke. FOTO: Tanjug/AP Pavlović (19)… »
Pavlović izabrao Nemačku, pa poručio Srbiji: "U mojim grudima dva srca!"

Pavlović izabrao Nemačku, pa poručio Srbiji: "U mojim grudima dva srca!"

Sportske.net 14.03.2024
Vezista Bajerna iz Minhena Aleksandar Pavlović (19) i zvanično je prihvatio poziv seniorske reprezentacije Nemačke, čime je odlučio da odbije poziv Fudbalskog saveza Srbije. Momak srpskih korena rođen u Nemačkoj se posle ove odluke obratio… »
Srbija izgubila bitku: Aleksandar Pavlović se oglasio i objasnio razlog svog izbora!

Srbija izgubila bitku: Aleksandar Pavlović se oglasio i objasnio razlog svog izbora!

Hot sport 14.03.2024
Nažalost FSS nije uspeo Aleksandar Pavlović je zvanično postao novi reprezentativac Nemačke, nakon što je dobio debitantski poziv selektora nemačkog selektora Julijana Nagelsmana. Mladi vezista Bajerna se obratio javnosti saopštenjem, zahvaljujući… »
Nemačke legende kritikuju poziv Aleksandru Pavloviću: "Zovite ga posle EURO!"

Nemačke legende kritikuju poziv Aleksandru Pavloviću: "Zovite ga posle EURO!"

Sportske.net 14.03.2024
Reprezentativni status fudbalera minhenskog Bajerna Aleksandra Pavlovića (19) privukao je veliku pažnju ne samo nemačke, već i srpske javnosti. Samo nekoliko dana nakon što je Fudbalski savez Srbije objavio da je obavio razgovore sa Pavlovićem u… »

Vesti dana »