Povezane vesti

"Melina me je napustila pre godinu dana, gospođa je svojom voljom..." Haris otkrio nove šok detalje razvoda: Spomenuo…

"Melina me je napustila pre godinu dana, gospođa je svojom voljom..." Haris otkrio nove šok detalje razvoda: Spomenuo…

Kurir 14.03.2024
Tema broj jedan na srpskoj estradi već nedeljama je razvod Harisa i Meline Džinović, koji su rešili da na svoju ljubav dugu 22 godina definitivno stave tačku. Kako je nedavno pevač priznao, Melina je njega ostavila, a sada je ponovo otkrio nove… »
Brak je bio gotov pre više od godinu dana, gospođa se iselila: Haris otkrio nove detalje razvoda

Brak je bio gotov pre više od godinu dana, gospođa se iselila: Haris otkrio nove detalje razvoda

Svet & Skandal 14.03.2024
Brak Meline i Harisa raspao se pre više od godinu dana Već mesec dana Haris Džinović i njegova još uvek zakonita supruga Melina, glavna su tema svih medija. Njihov razvod iznenadio je sve sem ljudi koji su im bili bliski i koji su znali da je brak… »
„Melina je mene napustila pre godinu dana“: Haris Džinović otkrio detalje razvoda – „Bilo je teško kada mi se…

„Melina je mene napustila pre godinu dana“: Haris Džinović otkrio detalje razvoda – „Bilo je teško kada mi se…

Nova 14.03.2024
Haris i Melina Džinović godinama su važili za jedan od najskladnijih parova na estradnoj sceni, pa je njihov razvod glavna tema medija već nedeljama. Pevač Haris Džinović i modna kreatorka Melina Džinović rešili su da stave tačku na svoju… »
"Melina me je napustila pre godinu dana": Haris Džinović izneo nepoznate detalje kraha braka: "Gospođa se iselila svojom…

"Melina me je napustila pre godinu dana": Haris Džinović izneo nepoznate detalje kraha braka: "Gospođa se iselila svojom…

Blic 14.03.2024
Pevač Haris Džinović i njegova supruga Meline rastali su se nakon više od dve decenije braka, a ova vest odjeknula je kao bomba u domaćim medijima. Haris na ovu temu ne priča preterano, a sada je u jednom intervjuu za domaće medije priznao da se… »
Melina Džinović uhvaćena u laži, Haris je javno raskrinkao: Pretila tužbom svima, a uveliko napustila porodičnu vilu

Melina Džinović uhvaćena u laži, Haris je javno raskrinkao: Pretila tužbom svima, a uveliko napustila porodičnu vilu

Blic 14.03.2024
Nakon 22 godine braka, Melina i Haris Džinović su se razveli, a ubrzo nakon što su priznali krah braka krenule su brojne spekulacije. Iako se tek nedavno saznalo da je Melina Džinović napustila Harisa, te da su uveliko i pred formalnim razvodom… »
"Gospođa se sama iselila Pre godinu dana" Haris Džinović otkrio detalje razvoda - on živi s decom u vili, Melina otišla!

"Gospođa se sama iselila Pre godinu dana" Haris Džinović otkrio detalje razvoda - on živi s decom u vili, Melina otišla!

Mondo 14.03.2024
Haris Džinović otkrio da ne živi sa suprugom već godinu dana. Haris Džinović otkrio da ne živi sa suprugom već godinu dana Pre par meseci je kao bomba odjeknula vest da se pevač Haris Džinović posle 22 godine braka razvodi od supruge, modne… »
"Gospođa se iselila pre godinu i po dana": Haris iskreno o Melininoj prevari, evo šta je rekao o pomirenju

"Gospođa se iselila pre godinu i po dana": Haris iskreno o Melininoj prevari, evo šta je rekao o pomirenju

Telegraf 14.03.2024
Inače, o Melininoj vezi sa drugim muškacem, što je bio i okidaš za krah braka Telegraf je prvi pisao. Pevač Haris Džinović ponovo je otvoreno govorio o razlazu sa suprugom Melinom Džinović, a ovog put je, u svom priznanju i potvrdio pisanje… »

Vesti dana »