Povezane vesti
Donji dom španskog parlamenta izgalasao amnestiju za katalonske separatiste
Insajder 14.03.2024
Donji dom španskog parlamenta je sa 178 glasova za i 172 protiv usvojio vladin predlog zakona o amnestiji katalonskih zvaničnika, koji su optuženi za pokušaj secesije te španske pokrajine, a to sada treba da izglasa i Senat. Ako zakon usvoji i Gornji dom… »
Donji dom španskog parlamenta izglasao amnestiju za katalonske separatiste, ali ne i za Pudždemona
Euronews 14.03.2024
Donji dom španskog parlamenta odobrio je danas nacrt zakona o amnestiji za katalonske separatiste. Predlog zakona je odobren sa 178 glasova "za" i 172 "protiv", preneo je Rojters. Senat kojim dominiraju konzervativci tek treba da odobri zakon, a… »
Donji dom španskog parlamenta izglasao amnestiju za katalonske separatiste
RTS 14.03.2024
Donji dom španskog parlamenta izglasao je zakon o amnestiji za katalonske separatiste. Za zakon, čiji je predlog izazvao brojne proteste širom zemlje, glasalo je 178 poslanika, a protiv su bila 172. O zakonu treba da se oglasi i Senat, koji može da uloži… »
Vesti dana »
Autobus gradskog prevoza u Beogradu sinoć učestvovao u lančanom sudaru nakon što je vozaču pozlilo
Beta pre 3 satajoš 31 povezana
Savet Evropske unije odobrio pregovore sa Zapadnim Balkanom o ukidanju rominga
Insajder pre 27 minutajoš 20 povezanih






