Povezane vesti

Da li je Medvedev realan? "Hoću da osvojim sve masterse"

Da li je Medvedev realan? "Hoću da osvojim sve masterse"

Večernje novosti 14.03.2024
Novak Đoković je jedini u istoriji koji je osvojio titule na svih devet mastersa 1.000. Ni Rafael Nadal ni Rodžer Federer to nisu uspeli. Sada Danil Medvedev kaže da je to i njegov cilj. Foto: Profimedia A nije toliko daleko. Već je osvojio šest –… »
Sabalenka pred novi turnir: "Nije se moja sezona završila posle Australije" (video)

Sabalenka pred novi turnir: "Nije se moja sezona završila posle Australije" (video)

Večernje novosti 14.03.2024
Arina Sabalenka je postala prva teniserka posle cele decenije koja je odbranila titulu na Australijskom openu i kada se od nje očekivao juriš na broj 1, ona se ugasila. Od trijumfa u Melburnu dobila je samo dva meča, gubivši od autsajdera. Foto… »
Sabalenka: Nije se moja sezona završila posle Australije

Sabalenka: Nije se moja sezona završila posle Australije

Sport klub 14.03.2024
Arina Sabalenka je postala prva teniserka posle cele decenije koja je odbranila titulu na Australijskom openu i kada se od nje očekivao juriš na broj 1, ona se ugasila. Od trijumfa u Melburnu dobila je samo dva meča, gubivši od autsajdera. – Nije se… »
Medvedev: Hoću da osvojim sve masterse

Medvedev: Hoću da osvojim sve masterse

Sport klub 14.03.2024
Novak Đoković je jedini u istoriji koji je osvojio titule na svih devet mastersa 1.000. Ni Rafael Nadal ni Rodžer Federer to nisu uspeli. Sada Danil Medvedev kaže da je to i njegov cilj. A nije toliko daleko. Već je osvojio šest – Majami, Rim… »

Vesti dana »