Povezane vesti

"Hvala ti što si im druga mama, po tebi će se moj život zvati": Nataša rasplakala rečima upućenim sestri

"Hvala ti što si im druga mama, po tebi će se moj život zvati": Nataša rasplakala rečima upućenim sestri

Telegraf 15.03.2024
Kristina joj je odmah odgovorila "Zauvek zajedno" Kao i uvek kada je njoj dragim ljudima rođendan ili neki drugi bitan datum, Nataša im ga biranim rečima javno čestita putem mreža. Tako je bilo i sada, kada je na veoma emotivan način poželela… »
Nata se rastopila od nežnosti Novosadska barbika u najčvršćem zagrljaju! Bekvalčeva se danas posebno raduje, stisla i ne…

Nata se rastopila od nežnosti Novosadska barbika u najčvršćem zagrljaju! Bekvalčeva se danas posebno raduje, stisla i ne…

Dnevnik 15.03.2024
Pevačica Nataša Bekvalac se danas posebno raduje, jer slavi rođendan sestre Kristine sa kojom je veoma bliska. Povodom ovog važnog događaja Nataša se obratila javnosti na svom Instagram profilu, objavljujući njihovu zajedničku fotografiju uz veoma… »
„Hvala ti što si im druga mama, po tebi će se moj život zvati“: Nikad emotivnija Nataša Bekvalac

„Hvala ti što si im druga mama, po tebi će se moj život zvati“: Nikad emotivnija Nataša Bekvalac

Nova 15.03.2024
Pevačica Nataša Bekvalac i njena rođena sestra, kreatorka i stilistkinja Kristina Bekvalac, oduvek su imale prisan odnos, a sada su jedna drugoj uputile emotivne reči. Nataša je na Instagramu čestitala rođendan Kristini i još jednom pokazala… »
Sreća u domu Nataše Bekvalac: Pevačica napisala emotivno pismo i obratila se direktno njoj "Sećam se, plakala si…

Sreća u domu Nataše Bekvalac: Pevačica napisala emotivno pismo i obratila se direktno njoj "Sećam se, plakala si…

Kurir 15.03.2024
Nataša Bekvalac danas ima veliki razlog za slavlje. Naime, njenoj sestri Kristini Bekvalac je danas rođendan, a tim povodom se pevačica oglasila. Nataša je na svom Instagram profilu objavila njihovu zajedničku fotografiju uz koju je napisala: View… »
(Foto) veliko slavlje u domu Nataše Bekvalac: Pevačica se odmah oglasila, a čestitke pljušte: "Volim te"

(Foto) veliko slavlje u domu Nataše Bekvalac: Pevačica se odmah oglasila, a čestitke pljušte: "Volim te"

Blic 15.03.2024
Pevačica Nataša Bekvalac danas ima veliki razlog za slavlje. Naime, njenoj sestri Kristini Bekvalac je danas rođendan, a tim povodom se pevačica oglasila. Nataša je na svom Instagram profilu objavila njihovu zajedničku fotografiju uz koju je… »

Vesti dana »