Povezane vesti
Broj izdatih građevinskih dozvola u januaru veći za tri odsto
Biznis.rs 15.03.2024
prijavljena gradnja novih 1.700 stanova. U januaru 2024. izdato je 1.615 građevinskih dozvola u našoj zemlji, što predstavlja povećanje od 3,0 odsto u odnosu na isti period prethodne godine. Od ukupnog broja dozvola izdatih u januaru, 82,4 odsto… »
Povećanje broja izdatih građevinskih dozvola u odnosu na prošli januar
N1 Info 15.03.2024
Republički zavod za statitiku (RSZ) saopštio je da je u januaru 2024. godine odobreno 1.615 građevinskih dozvola, što je povećanje od tri odsto u odnosu na isti period prošle godine. Od ukupnog broja dozvola izdatih u januaru 82,4 odsto dozvola… »
U januaru izdato 1.615 građevinskih dozvola, međugodišnji rast od tri odsto
Danas 15.03.2024
Republički zavod za statitiku (RSZ) saopštio je danas da je u januaru 2024. godine odobreno 1.615 građevinskih dozvola, što je povećanje od tri odsto u odnosu na isti period prošle godine. Od ukupnog broja dozvola izdatih u januaru 82,4 odsto… »
Vesti dana »

Uživo drugi dan tuge u Severnoj Makedoniji Priprema se kolektivna sahrana u Kočanima, u Srbiji i Republici Srpskoj dan žalosti
Blic pre 16 minutajoš 36 povezanih

Studenti pokušali blokirati Skupštinu Novog Sada, policija ih tukla
Al Jazeera pre 33 minutajoš 19 povezanih

Izrael gađao Gazu, najmanje 300 mrtvih, tvrde palestinski izvori
BBC News pre 51 minutajoš 17 povezanih

VIDEO: Studenti pokušali da blokiraju Skupštinu Novog Sada, kordon policije ih silom odgurao
Radio 021 pre 1 satjoš 8 povezanih

Nastavlja se sednica parlamenta, očekuje se konstatovanje ostavke premijera Vučevića
Beta pre 1 satjoš 9 povezanih