Povezane vesti

Kratka crvena haljina i kovrdže: Pogledajte kako je Severina izgledala pre 35 godina

Kratka crvena haljina i kovrdže: Pogledajte kako je Severina izgledala pre 35 godina

Nova 15.03.2024
Severina važi za jednu od najatraktivnijih pevačica u regionu. Iako se nije puno menjala tokom prethodne dve decenije, priznala je da je operisala nos, i to na nagovor doktora. „Sa 20 godina sam operisala nos, nagovorio me doktor. Nije bio grbav ni… »
Isplivale severinine fotke pre estetskih korekcija: Evo šta je sve promenila na svom licu "Sa 20 godina sam operisala..."

Isplivale severinine fotke pre estetskih korekcija: Evo šta je sve promenila na svom licu "Sa 20 godina sam operisala..."

Kurir 15.03.2024
Severina Vučković važi za jednu od najlepših i najzgodnijih žena na estradi, za koje su godine samo broj. Iako je od početka karijere važila za lepoticu, nije oduvek bila zadovoljna svojim izgledom. Ona je operisala nos kada je imala 20 godina i to… »
Severina bez silikona, na slikama je jedva prepoznali! Pevačica u 20. već išla pod nož, pogledajte kako je izgledala pre

Severina bez silikona, na slikama je jedva prepoznali! Pevačica u 20. već išla pod nož, pogledajte kako je izgledala pre

Mondo 15.03.2024
Na društvenim mrežama pojavili su se stari Severinini kadrovi na kojima se vidi kako je izgledala pre operacija. Na društvenim mrežama pojavili su se stari Severinini kadrovi na kojima se vidi kako je izgledala pre operacija. Severina Vučković važi… »

Vesti dana »