Povezane vesti
Pritvor osumnjičenom za ubistvo supruge
Politika 15.03.2024
Novi Sad – Protiv N. T. (55) iz Novog Sada, koji se sumnjiči da je ovde na svirep i podmukao način ubio svoju suprugu G. T (52), pokrenuta je javnotužilačka istraga i određen mu je pritvor. Nakon iznošenja odbrane, sudija za prethodni postupak… »
Sanela iz Prijanovića osumnjičena da je nožem ubila muža zanemela u tužilaštvu: Čeka se odluka o pritvoru
Telegraf 15.03.2024
Osumnjičena se branila ćutanjem. Više javno tužilaštvo u Užicu pokrenulo je postupak istrage protiv osumnjičene Sanele S. (44) iz Prijanovića, zbog sumnjeda je ubila supruga Miroslava S. Osumnjičena je saslušana u predistražnom postupku u… »
Sanela ubila muža, pa u policiji zaćutala: Izbola ga nožem u kući u kojoj su živeli, tužilaštvo traži da joj se odredi…
Blic 15.03.2024
Više javno tužilaštvo u Užicu pokrenulo je postupak istrage protiv osumnjičene Sanele Stevanović (44) iz Prijanovića zbog postojanja osnova sumnje da je učinila krivično delo Ubistvo iz člana 113. Krivičnog zakonika. Kako je saopšteno iz… »
Vesti dana »

Ministar Stanković: Država će odrediti najvišu cenu udžbenika od nacionalnog interesa
Novi magazin pre 1 satjoš 14 povezanih

Studenti koji blokiraju FTN: Odluka o asinhronoj nastavi doneta bez uvažavanja studentskih stavova
Radio 021 pre 2 satajoš 20 povezanih

Mesarovićeva: Sramna odluka o puštanju iz pritvora optuženih za rušenje ustavnog poretka
Politika pre 2 satajoš 22 povezane

Sivkov upozorava: Udari raketama dugog dometa značiće učešće Zapada u sukobu
Večernje novosti pre 4 minutajoš 46 povezanih