Povezane vesti

Danijel Osvaldo: "Zavisan sam od droge i alkohola"

Danijel Osvaldo: "Zavisan sam od droge i alkohola"

Dnevnik 15.03.2024
Italijanski fudbaler Danijel Osvaldo imao je bogatu karijeru. On je nastupao za brojne italijanske klubove, dok je sem u Seriji A, igrao i za Espanjol , Sautempton i Porto. U karijeri je zaradio oko 11 miliona evra, a na Instagramu je govorio sa kakvim se… »
Bivši italijanski reprezentativac: "Zavistan sam od alkohola i droge"

Bivši italijanski reprezentativac: "Zavistan sam od alkohola i droge"

Sportske.net 15.03.2024
Argentinski fudbaler Pablo Danijel Osvaldo "otvorio je dušu" na Instagramu i govorio o svojoj borbi sa zavisnošću. Još 2005. godine, sa 19 godina, napustio je Argentinu, a potom je nastupao za brojne italijanske klubove, ali i za Espanjol, Sautempton… »
"Zavisnik sam od droge"! Tužna ispovest bivšeg reprezentativca Italije

"Zavisnik sam od droge"! Tužna ispovest bivšeg reprezentativca Italije

Večernje novosti 15.03.2024
Pablo Danijel Osvaldo, sada već 38-godišnjak, imao je zavidnu fudbalsku karijeru. Još 2005. godine, sa 19 godina, napustio je Argentinu, a potom je nastupao za brojne italijanske klubove, ali i za Espanjol, Sautempton i Porto. Foto: Profimedia Iako… »
Bivši reprezentativac Italije: Zavisnik sam od droge

Bivši reprezentativac Italije: Zavisnik sam od droge

Sport klub 15.03.2024
Osvaldo je u karijeri zaradio oko 11 miliona evra. Očigledno da je taj novac bilo lako potrošiti. Pablo Danijel Osvaldo, sada već 38-godišnjak, imao je zavidnu fudbalsku karijeru. Još 2005. godine, sa 19 godina, napustio je Argentinu, a potom je… »

Vesti dana »