Povezane vesti

Karlos Alkaraz potcenio Novaka: "Janik Siner je najbolji na svetu, nema sumnje u to..."

Karlos Alkaraz potcenio Novaka: "Janik Siner je najbolji na svetu, nema sumnje u to..."

Telegraf 15.03.2024
"Biće to najteži meč za mene..." Španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je na konferenciiji za medije pred meč polufinala mastersa u Indijan Velsu, da je Janik Siner trenutno najbolji teniser na svetu. Španac i Italijan će u subotu od 20 časova… »
Alkaraz zaboravio na Novaka: Španac nema dilemu ko je najbolji teniser sveta!

Alkaraz zaboravio na Novaka: Španac nema dilemu ko je najbolji teniser sveta!

Kurir 15.03.2024
Karlos Alkaraz španski teniser izjavio je da je Italijan Janik Siner trenutno najbolji teniser sveta, iako je Novak Đoković ubedljivo prvi na ATP listi. Alkaraz se plasirao u polufinale Mastersa u Indijan Velsu gde će se sastati upravo sa Sinerom koji… »
Hit reakcija sinera na pitanje o Đokoviću! Oborio Novakov rekord i oduševio odgovorom: Imao sam 10 godina... ne može da se…

Hit reakcija sinera na pitanje o Đokoviću! Oborio Novakov rekord i oduševio odgovorom: Imao sam 10 godina... ne može da se…

Kurir 15.03.2024
Treći teniser sveta, Janik Siner, dobio je pitanje o rekordu Novaka Đokovića koji je oborio. Italijan je trijumfom u četvrtfinalu mastersa u Indijan Velsu postao najmlađi teniser u istoriji koji je sezonu otvorio sa 16 pobeda. Sa 22 godine i 211 dana… »
Strašni Siner oborio đokovićev rekord star 13 godina! Italijan igra moćno, a niko nije bio ni blizu onoga što je uradio

Strašni Siner oborio đokovićev rekord star 13 godina! Italijan igra moćno, a niko nije bio ni blizu onoga što je uradio

Kurir 15.03.2024
Treći teniser sveta, Janik Siner, nalazi se u strašnoj formi i sredinom trećeg meseca u 2024. godini uspeo je da obori rekord koji je držao Novak Đoković. Siner je pobedom nad Jiržijem Lehečkom u dva seza stigao do polufinala mastersa u Indijan… »

Vesti dana »