Povezane vesti
Poljski farmeri blokirali punkt sa Slovačkom
RTV 15.03.2024
VARŠAVA - Poljski poljoprivrednici iz regiona Orava i Podgalja blokirali su danas pre podne kontrolni punkt Čižne na slovačkoj granici, preko kojeg se u Poljsku dovoze poljoprivredni proizvodi iz Ukrajine i Ruske Federacije. Poljoprivrednici su… »
Poljski farmeri blokirali punkt sa Slovačkom, razlog - "nekontrolisani priliv žita iz Ukrajine u Evropsku uniju"
Euronews 15.03.2024
Poljski poljoprivrednici iz regiona Orava i Podgalja blokirali su pre podne kontrolni punkt Čižne na slovačkoj granici, preko kojeg se u Poljsku dovoze poljoprivredni proizvodi iz Ukrajine i Ruske Federacije. Poljoprivrednici su obavestili opštinu… »
Vesti dana »

Vučević u Pionirskom parku: Siguran sam da najmanje 200.000 studenata podržava ovu borbu
Danas pre 26 minutajoš 1 povezana

Gore društvene mreže - oglasio se Kilijan Mbape: Najbolji strelac u istoriji PSŽ imao je šta da poruči prvaku Lige šampiona
Kurir pre 26 minutajoš 7 povezanih

Vremenska prognoza za 1. jun 2025: Danas pretežno sunčano i toplo vreme
Beta pre 46 minutajoš 2 povezane

Treba da prihvate! Vitkof: Potpuno neprihvatljiv odgovor Hamasa na predlog o prekidu vatre
Kurir pre 0 minutajoš 2 povezane

Novak Đoković „arhivirao“ Austrijanca i fokusira se na staru mušteriju
Danas pre 2 satajoš 2 povezane