Povezane vesti
Fudbal: FSS kaznio Radnik sa tri miliona dinara
Jug press 15.03.2024
SURDULICA Disciplinska i Etička komisija Fudbalskog saveza Srbije kaznili su surduličkog superligaša Radnika sa tri miliona dinara zbog saopštenja od 18. februara ove godine, objavljeno je na sajtu FSS, a tu vest su preneli brojni mediji i portali. Istom… »
FSS kaznio Novi Pazar sa tri miliona dinara, postupak protiv Matića u toku
Radio sto plus 15.03.2024
Kako se navodi, Pazarci su sankcionisani zbog izdavanja saopštenja u kojima se komentarišu sudije i suđenje u Super ligi Srbije i to na mečevima protiv Železničara u Pančevu i Crvene zvezde na Gradskom stadionu. Predmet protiv stratega Novog Pazara Igora… »
Vesti dana »
Đedović Handanović: NIS podneo zahtev OFAK-u za produženje licence za rad
Nedeljnik pre 5 minutajoš 22 povezane
Danas je Sveti Jovan i on se obeležava još 3 puta u godini. Srećna slava svima koji slave! Sveti Jovan Sveti Jovan je primer čvrste i nepokolebljive vere, poštenja, odvažnosti i istinoljubivosti.
Volim Zrenjanin pre 1 satjoš 15 povezanih
Sudar brzih vozova u Španiji: 40 poginulih, desetine povređenih
BBC News pre 45 minutajoš 11 povezanih




