Povezane vesti

"Nađice diši... Mama je pored tebe" Srceparajuća objava majke devojčice (11), koju je kolima ubio vozač - ostali smo…

"Nađice diši... Mama je pored tebe" Srceparajuća objava majke devojčice (11), koju je kolima ubio vozač - ostali smo…

Kurir 15.03.2024
"Nađice, ne plaši se, diši.. Mama je pored tebe, biće sve u redu... "Doktore recite mi hoće li biti dobro?", "Doktore, jel životno ugrožena?".. Sve odjekuje u meni i danas i svakog dana". Ovim potresnim rečima obratila se javnosti Jelena Tasić… »
"Nađice, ne plaši se,: Diši... Mama je pored tebe" Objava majke devojčice (11) koju je kolima ubio vozač (75) kida dušu…

"Nađice, ne plaši se,: Diši... Mama je pored tebe" Objava majke devojčice (11) koju je kolima ubio vozač (75) kida dušu…

Blic 15.03.2024
""Nađice, ne plaši se, diši.. Mama je pored tebe, biće sve u redu.. "Doktore recite mi hoće li biti dobro?", "Doktore, jel životno ugrožena?".. Sve odjekuje u meni i danas i svakog dana" Ovim potresnim rečima obratila se javnosti Jelena Tasić… »
"Nađice ne plaši se, diši, mama je pored tebe, biće sve u redu": Najpotresnija objava majke ubijene devojčice

"Nađice ne plaši se, diši, mama je pored tebe, biće sve u redu": Najpotresnija objava majke ubijene devojčice

Telegraf 15.03.2024
"Nedelja je praštanja... ja tebe oprostiti ne mogu...Kako? Kajanje za tvoj oduzet zivot niko ni nakon 24 meseci izrazio nije", majka stradale devojčice. "Mama, mogu li da izađem da igramo odbojku, dolaze Milica i Teodora ?Biće tu i Marija i Luka… »

Vesti dana »