Povezane vesti

NBA superstar: "moja deca su polu-Srbi!" Pomenuo Jokića, pa najavio povratak u Srbiju!

NBA superstar: "moja deca su polu-Srbi!" Pomenuo Jokića, pa najavio povratak u Srbiju!

Mondo 15.03.2024
Košarkaš Klipersa Pol Džordž voleo bi da odigra utakmicu protiv Jokića u Srbiji. Košarkaš Klipersa Pol Džordž voleo bi da odigra utakmicu protiv Jokića u Srbiji. Američki košarkš Pol Džordž oženjen je Srpkinjom Danijelom Rajić, a o našoj… »
"Moja deca su polu-Srbi, obožavam Srbiju, veliki Jokić je odatle": NBA superstar iskren

"Moja deca su polu-Srbi, obožavam Srbiju, veliki Jokić je odatle": NBA superstar iskren

Telegraf 15.03.2024
NBA meč u Srbiji bi bio pravi spektakl. Los Anđeles Klipersi pobedili su Čikago 126:111, a posle meča svoje utiske o Srbije je izneo i košrakaš Pol Džordž. "Srpski zet" je u izjavi za RTS i avalanews, novinaru Aleksandru Žigiću odgovorio na… »
''Moja deca su polu-Srbi, Obožavam tu zemlju!'' ''Srpski zet'' i velika NBA zvezda o Srbiji, Jokiću

''Moja deca su polu-Srbi, Obožavam tu zemlju!'' ''Srpski zet'' i velika NBA zvezda o Srbiji, Jokiću

Večernje novosti 15.03.2024
Košarkaši Los Anđeles Klipersa slavili su protiv Čikaga 126:111, a najefikasniji košarkaš domaće ekipe Pol Džordž izneo je svoje mišljenje o Srbiji i Jokiću. FOTO: EPA Jedan od najboljih igrača NBA lige je u izjavi za RTS i avalanews, novinaru… »
Srpski NBA zet je za duel sa Denverom u Beogradu: "Jedva čekam, bilo bi sjajno!"

Srpski NBA zet je za duel sa Denverom u Beogradu: "Jedva čekam, bilo bi sjajno!"

Sportske.net 15.03.2024
Uz Bastijana Švajnštajgera najpoznatiji srpski zet, NBA as Pol Džorž, istakao je da obožava našu zemlju i da bi se uvek rado vratio. "Obožavam Srbiju, bio sam tu prošlog leta, bio sam i u Crnoj Gori, uživao sam tamo. Moja deca su polu-Srbi i ta… »

Vesti dana »