Povezane vesti
Tomislav ubio, raskomadao, pa spalio komšije: Bosanac počinio jeziv zločin u tropskom raju - Razlog je potpuno sumanut
Kurir 15.03.2024
Sud Sao Roke, koji se nalazi na ostrvu Piko, u sklopu Azorskih ostrva, osudio je Tomislava Jozića, poreklom iz Bosne i Hercegovine na 25 godina zatvora, što je ujedno i maksimalna kazna. On je osuđen zbog ubistva dvojice komšija koje je prvo ubio, a… »
Tomislav ubio dvojicu komšija, pa ih sa suprugom spalio: Horor na Azorskim ostrvima
Telegraf 15.03.2024
Sud u Sao Rokeu u Piku utvrdio je da su dve žrtve upucane, a zatim spaljene. Tomislav Jozić (60) osuđen je na maksimalnih 25 godina zatvora jer je ubio dvojicu komšija, odlučio je sud u Sao Rokeu na ostrvu Piko, u sklopu Azorskih ostrva. Njegova supruga… »
Vesti dana »
"Neka ministri koji su za Novu godinu planirali van Podgorice gataju kako će da prođu": Građani Botuna blokirali kružni tok, Knežević poslao poruku Spajiću
Kurir pre 20 minutajoš 21 povezana
Vučić čestitao građanima Novu godinu: Verujem da ćemo se za 24 časa radovati fenomenalnim vestima
Sputnik pre 40 minutajoš 21 povezana
Hladno i oblačno vreme u Srbiji na poslednji dan 2025. godine sa slabim snegom na planinama
Naslovi.ai pre 1 satjoš 22 povezane




