Povezane vesti

Uhapšeni pljačkaši ordenja iz Palate „Srbija”

Uhapšeni pljačkaši ordenja iz Palate „Srbija”

Politika 16.03.2024
Policija traga za Slobodanom Homenom, bivšim državnim sekretarom Ministarstva pravde, zbog sumnje da je organizovao krađu skupocenih državnih odlikovanja. Osam osoba, od kojih su dve žene, uhapšeno je, a za još dvojicom osumnjičenih se traga pod… »
Ordeni vredni 5 miliona evra: "Blic" otkriva nove detalje nezapamćene pljačke u Palati Srbija: Ukrali 43.000 ordena, a pored…

Ordeni vredni 5 miliona evra: "Blic" otkriva nove detalje nezapamćene pljačke u Palati Srbija: Ukrali 43.000 ordena, a pored…

Blic 16.03.2024
Ukradeni ordeni iz Palate "Srbija" kako saznaje "Blic", procenjeni su na oko 5 miliona evra. Međutim, šta je sve tačno ukradeno i da li je bilo još nečeg pored ordena u 3 prostorije zgrade SIV-a za sada nije poznato. Kako nezvanično saznajemo, u… »
Bivši državni sekretar Slobodan Homen: Niti sam učestvovao u iznošenju ordenja, niti sam u bekstvu

Bivši državni sekretar Slobodan Homen: Niti sam učestvovao u iznošenju ordenja, niti sam u bekstvu

Kurir 16.03.2024
Bivši državni sekretar ministarstva pravde Srbije Slobodan Homen demantovao je danas navode da je učestvovao u krađi ordenja iz Palate Srbije u Beogradu, kao i da je u bekstvu. "O slučaju navodno nestalih 43.000 odlikovanja i mojoj navodnoj… »
Kampanja SNS "od vrata do vrata": Opozicija tvrdi - sistem za uvoz birača, kakva je uloga direktora PIO fonda

Kampanja SNS "od vrata do vrata": Opozicija tvrdi - sistem za uvoz birača, kakva je uloga direktora PIO fonda

NIN 16.03.2024
Slučaj aktivista Srpske napredne stranke (SNS) koji su na Voždovcu obilazili stanove u jednoj zgradi, a stanari ih više puta izbacivali, posle čega je pozvana policija, a u zgradu stigao i direktor PIO fonda Relja Ognjenović, doveo je do niza… »
„Niti sam učestvovao u iznošenju ordenja, niti sam u bekstvu“: Slobodan Homen reagovao na optužbe

„Niti sam učestvovao u iznošenju ordenja, niti sam u bekstvu“: Slobodan Homen reagovao na optužbe

Danas 16.03.2024
Slobodan Homen, bivši državni sekretar Ministarstva pravde, oglasio se u pisanom saopštenju, a povodom navoda u medijima da je učestvovao u krađi 43.000 državnog ordenja o kojoj je juče javnost izvestilo Treće osnovno javno tužilaštvo. On je… »
Homen demantovao da je učestvovao u krađi 43.000 komada državnog ordenja: Nemoguće izneti pola tone

Homen demantovao da je učestvovao u krađi 43.000 komada državnog ordenja: Nemoguće izneti pola tone

Radio 021 16.03.2024
Bivši državni sekretar Ministarstva pravde Srbije Slobodan Homen je demantovao da je učestvovao u nestanku 43.000 komada državnog ordenja i da je u bekstvu. Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je u petak saopštilo da je saslušano osam… »
Đorđević pozdravio 'građansko hapšenje' direktora PIO fonda Srbije zbog kampanje

Đorđević pozdravio 'građansko hapšenje' direktora PIO fonda Srbije zbog kampanje

Novi magazin 16.03.2024
Potpredsednik Pokreta obnove Kraljevine Srbije (POKS), poslanik Vladimir Đorđević je danas pozdravio "građansko hapšenje" kojem su u četvrtak pribegli stanari jedne zgrade u Beogradu u pokušaju da spreče krivično delo režimskih aktivista… »
Homen demantovao da je učestvovao u krađi 43.000 komada državnog ordenja

Homen demantovao da je učestvovao u krađi 43.000 komada državnog ordenja

Beta 16.03.2024
Bivši državni sekretar Ministarstva pravde Srbije Slobodan Homen je demantovao da je učestvovao u nestanku 43.000 komada državnog ordenja i da je u bekstvu. Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je u petak saopštilo da je saslušano osam… »
Oglasio se Slobodan Homen povodom optužbi da je saučesnik u krađi: Naslućujem šta se krije iza filmskog scenarija da sam…

Oglasio se Slobodan Homen povodom optužbi da je saučesnik u krađi: Naslućujem šta se krije iza filmskog scenarija da sam…

Blic 16.03.2024
Niti sam učestvovao u iznošenju šlepera ordenja, niti sam u bekstvu, kaže za NIN Slobodan Homen, bivši državni sekretar u Ministarstvu pravde, koga Treće osnovno javno tužilaštvo sumnjiči da je organizator pljačke 43.000 komada državnog… »
Oglasio se Slobodan Homen povodom optužbi da je saučesnik u krađi: Naslućujem šta se krije iza filmskog scenarija da sam…

Oglasio se Slobodan Homen povodom optužbi da je saučesnik u krađi: Naslućujem šta se krije iza filmskog scenarija da sam…

Blic 16.03.2024
Niti sam učestvovao u iznošenju šlepera ordenja, niti sam u bekstvu, kaže za NIN Slobodan Homen, bivši državni sekretar u Ministarstvu pravde, koga Treće osnovno javno tužilaštvo sumnjiči da je organizator pljačke 43.000 komada državnog… »
Homen: Niti sam krao ordenje, niti sam u bekstvu

Homen: Niti sam krao ordenje, niti sam u bekstvu

RTS 16.03.2024
Bivši državni sekretar Ministarstva pravde Srbije Slobodan Homen demantovao je da je učestvovao u krađi ordenja iz Palate Srbije u Beogradu. Povodom predloga tužilaštva da se za njim raspiše poternica, Homen ističe da nije u bekstvu. "O slučaju… »
Slobodan Homen za NIN: Naslućujem šta se krije iza filmskog scenarija da sam ukrao 43.000 ordena iz zgrade SIV-a

Slobodan Homen za NIN: Naslućujem šta se krije iza filmskog scenarija da sam ukrao 43.000 ordena iz zgrade SIV-a

NIN 16.03.2024
Niti sam učestvovao u iznošenju šlepera ordenja, niti sam u bekstvu, kaže za NIN Slobodan Homen, bivši državni sekretar u Ministarstvu pravde, koga Treće osnovno javno tužilaštvo sumnjiči da je organizator pljačke 43.000 komada državnog… »
Slobodan Homen reagovao na optužbe: Niti sam učestvovao u iznošenju ordenja, niti sam u bekstvu

Slobodan Homen reagovao na optužbe: Niti sam učestvovao u iznošenju ordenja, niti sam u bekstvu

N1 Info 16.03.2024
Slobodan Homen, bivši državni sekretar Ministarstva pravde, oglasio se u pisanom saopštenju, a povodom navoda u medijima da je učestvovao u nestanku 43.000 državnog ordenja o kojoj je juče javnost izvestilo Treće osnovno javno tužilaštvo. On je… »
Bivši državni sekretar Slobodan Homen prvi put se oglasio o krađi 43.000 ordenja iz Palate Srbija

Bivši državni sekretar Slobodan Homen prvi put se oglasio o krađi 43.000 ordenja iz Palate Srbija

Nova 16.03.2024
Osam osoba je uhapšeno, dok se za dve traga, zbog sumnje da su opljačkali desno krilo Palate Srbija i iz kancelarije u njemu odneli vredno državno ordenje. Među osumnjičenima za krađu je i bivši državni sekretar Ministarstva pravde Slobodan Homen… »
"Blic" saznaje: Ovako je otkriveno da je ukradeno 43.000 ordena iz SIV-a: Odneli sva odlikovanja iz Palate "Srbija", evo kada…

"Blic" saznaje: Ovako je otkriveno da je ukradeno 43.000 ordena iz SIV-a: Odneli sva odlikovanja iz Palate "Srbija", evo kada…

Blic 16.03.2024
Da je nestalo na desetine hiljada ordena iz zgrade Palate Srbija otkriveno je još pre deceniju, nakon čega je slučaj počeo da se istražuje. Međutim, tek sada Treće osnovno javno tužilaštvo pokrenulo je istragu protiv deset osoba, među kojima je… »
"Blic" saznaje: Ovako je otkriveno da je ukradeno 43.000 ordena iz SIV-a: Odneli sva odlikovanja iz Palate "Srbija", evo kada…

"Blic" saznaje: Ovako je otkriveno da je ukradeno 43.000 ordena iz SIV-a: Odneli sva odlikovanja iz Palate "Srbija", evo kada…

Blic 16.03.2024
Da je nestalo na desetine hiljada ordena iz zgrade Palate Srbija otkriveno je još pre deceniju, nakon čega je slučaj počeo da se istražuje. Međutim, tek sada Treće osnovno javno tužilaštvo pokrenulo je istragu protiv deset osoba, među kojima je… »
Krađa ordenja u Palati Srbija i građansko hapšenje aktivista SNS: Vesti koje su obeležile sedmicu za nama

Krađa ordenja u Palati Srbija i građansko hapšenje aktivista SNS: Vesti koje su obeležile sedmicu za nama

Danas 16.03.2024
U Pregledu nedelje izdvajamo za vas pet vesti koje su obeležile sedmicu za nama. Treće javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da je uhapšeno osam osoba, dok se za dve traga, zbog sumnje da su opljačkali desno krilo Palate Srbija i iz jedne od… »
I on je učestvovao u pljački u palati Srbija: Poznati kolekcionar Jovan Mara osumnjičen za krađu 43.000 ordena visoke…

I on je učestvovao u pljački u palati Srbija: Poznati kolekcionar Jovan Mara osumnjičen za krađu 43.000 ordena visoke…

Blic 15.03.2024
Kolekcionar Jovan Mara (65) osumnjičen je, pored Slobodana Homena (52), za saučesništvo u krađi 43.000 ordena iz Palate Srbija. Naime, oni su osumnjičeni za saizvršilaštvo, a istraga će pokazati ko je bio vođa pljačke. Podsetimo, za Homenom je… »

Vesti dana »