Povezane vesti

"Tetka me je prijavila policiji i tražila zabranu prilaska": Jelena Golubović doživela horor, bivša rijaliti učesnica…

"Tetka me je prijavila policiji i tražila zabranu prilaska": Jelena Golubović doživela horor, bivša rijaliti učesnica…

Blic 16.03.2024
Bivša rijaliti učesnica Jelena Golubović ušla je sa svojom tetkom u sukob oko nasledstva, zbog čega je pred sudom. Naime, Golubovićeva je u više navrata isticala da je vezana za svoju baku sa kojom je odrasla, a nakon njene smrti nastao je problem… »
Jelenu Golubović Tetka prijavila zbog maltretiranja! Glumica besna: Hoće da nas izbaci iz stana...

Jelenu Golubović Tetka prijavila zbog maltretiranja! Glumica besna: Hoće da nas izbaci iz stana...

Kurir 16.03.2024
Jelena Golubović je u emisiji otkrila da ju je tetka prijavila policiji zbog maltretiranja putem društvene mreže Fejsbuk. Jelena je postala poznata širokim narodnim masama u rijaliti šou programu, a svi dobro znaju koliko je bila vezana za svoju… »
Tetka me je prijavila policiji i tražila zabranu prilaska! Naša rediteljka besna: Kaže da je maltretiram, hoće pare

Tetka me je prijavila policiji i tražila zabranu prilaska! Naša rediteljka besna: Kaže da je maltretiram, hoće pare

Mondo 16.03.2024
Jelena Golubović otkrila je da ju je tetka, s kojom kako kaže ne razgovara, prijavila policiji. Jelena Golubović otkrila je da ju je tetka, s kojom kako kaže ne razgovara, prijavila policiji. Bivša rijaliti učesnica, glumica i rediteljka, Jelena… »
Jelena Golubović prijavljena policiji! Hitno tražena zabrana prilaska, otkriveno šta se dogodilo

Jelena Golubović prijavljena policiji! Hitno tražena zabrana prilaska, otkriveno šta se dogodilo

Alo 16.03.2024
Oglasila se bivša rijaliti učesnica, pa obelodanila detalje drame. U jednoj emisiji, Jelena Golubović je otkrila da je policija kontaktirala zbog prijave koju je podnela njena tetka, optužujući je za maltretiranje na društvenoj mreži Fejsbuk… »
Jelena Golubović prijavljena policiji, tražena zabrana prilaska: Evo šta se dogodilo

Jelena Golubović prijavljena policiji, tražena zabrana prilaska: Evo šta se dogodilo

Telegraf 16.03.2024
Tvrdi da tetka želi da je "izbaci" iz stana. Rediteljka i bivša rijaliti učesnica Jelena Golubović otkrila je da ju je tetka prijavila policiji zbog maltretiranja putem društvene mreže Fejsbuk. Jelena je postala poznata širokim narodnim masama u… »

Vesti dana »