Povezane vesti
Zvezda ima novi problem: Da li je moguće da je i ovo zadesilo crveno-bele?
Večernje novosti 16.03.2024
KK Crvena zvezda ima novi problem. Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović Brazilski plejmejker Jago dos Santos biće operisan sledećeg utorka u Beogradu. Operacija je posledica povrede glave koju je doživeo na meču protiv Makabija iz Tel Aviva… »
Od zahvata zavisi kada se Jago vraća
Sport klub 16.03.2024
Plejmejker Crvene zvezde Jago dos Santos mogao bi da se vrati na teren brže nego što se u prvi mah mislilo, ali sve zavisi od toga da li će se odlučiti na zahvat na polomljenoj sinusnoj kosti. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 – MaxBet… »
I zvezdaši aplaudiraju Saldanji zbog ovog gesta!
Sportske.net 16.03.2024
I fudbalske i košarkaške utakmice Crvene zvezde i Partizana su ove sezone u znaku Brazilaca. Kada je fudbal u pitanju, napadač Partizana Mateuš Saldanja dominira ove sezone i ubedljivo je najbolji strelac i crno-belih i Superlige, dok u košarkaškim… »
Vesti dana »

Parlament Republike Srpske doneo odluku o pokretanju procedure donošenja novog Ustava RS
Danas pre 8 satijoš 2 povezane

Tramp vezuje ruke i Putinu: I zelenskom?! Kako bi mogao da izgleda prekid vatre u Ukrajini: 4 faze, jedna će posebno zaboleti i Moskvu i Kijev
Blic pre 7 satijoš 3 povezane