Povezane vesti

Političar napastvovao dete na njivi Užas kod kod Slatine, devojčica prijavila napad, uhapšen očev drug

Političar napastvovao dete na njivi Užas kod kod Slatine, devojčica prijavila napad, uhapšen očev drug

Dnevnik 17.03.2024
"Mama, tatin drug me je silovao na njivi", ovim rečima je devojčica (14) iz okruga Slatine otkrila majci horor koji je preživela pre nekoliko dana, kada ju je napastvovao lokalni političar (33), sa čijom ćerkom žrtva ide i u razred. Devojčicu je… »
"Mama, krenuli smo po roštilj i tatin drug me silovao na njivi": Detalji užasa kod Slatine, uhapšen političar

"Mama, krenuli smo po roštilj i tatin drug me silovao na njivi": Detalji užasa kod Slatine, uhapšen političar

Telegraf 17.03.2024
"Završićeš kao žrtve Đorđa Dinče ako pisneš", rekao je navodno osumnjičeni, aludirajući na dve devojčice koje su ubijene. "Mama, tatin drug me je silovao na njivi", ovim rečima je devojčica (14) iz okruga Slatine otkrila majci horor koji je… »
Političar iz komšiluka napastovao devojčicu: Posle gnusnog čina joj pretio smrću

Političar iz komšiluka napastovao devojčicu: Posle gnusnog čina joj pretio smrću

Kurir 17.03.2024
Muškarac (33) iz Rumunije, koji je planirao da zasedne u fotelju predsednika jedne opštine u okrugu Slatine, završio je iza rešetaka zbog sumnje da je silovao 14-godišnju devojčicu, ćerku njegovog kolege. Devojčica je silovana prošle nedelje, a… »
Političar silovao devojčicu (14): Užas u Slatini: Napao ćerku svog kolege pa joj pretio smrću

Političar silovao devojčicu (14): Užas u Slatini: Napao ćerku svog kolege pa joj pretio smrću

Blic 17.03.2024
Muškarac (33) iz Rumunije, koji je planirao da zasedne u fotelju predsednika jedne opštine u okrugu Slatine, završio je iza rešetaka zbog sumnje da je silovao 14-godišnju devojčicu, ćerku njegovog kolege. Devojčica je silovana prošle nedelje, a… »
Političar silovao devojčicu (14), detetu pretio smrću: Užas kod Slatine

Političar silovao devojčicu (14), detetu pretio smrću: Užas kod Slatine

Telegraf 17.03.2024
Rumunski političar nalazi se u pritvoru. Muškarac (33) iz Rumunije, koji je planirao da zasedne u fotelju predsednika jedne opštine u okrugu Slatine, završio je iza rešetaka zbog sumnje da je silovao 14-godišnju devojčicu, ćerku njegovog kolege… »

Vesti dana »