Povezane vesti

Kakav snimak! Brena i Čola zajedno na bini izveli vanvremenski hit! Ona podigla haljinu, on je mazi po butini

Kakav snimak! Brena i Čola zajedno na bini izveli vanvremenski hit! Ona podigla haljinu, on je mazi po butini

Telegraf 17.03.2024
Sve puca od energije. Naše najveće muzičke zvezde Zdravko Čolić i Lepa Brena sinoć su se našli zajedno na bini. Ovaj spoj oduševio je masu, a na Kopaoniku su izveli vanvremenski Čolin hit "Pusti, pusti modu". Binu su "zapalili" energijom, a Brena… »
Čola i Brena zajedničkim nastupom ispisali nove stranice muzičke istorije, Brena priznala: „Ostvarila mi se životna…

Čola i Brena zajedničkim nastupom ispisali nove stranice muzičke istorije, Brena priznala: „Ostvarila mi se životna…

Nova 17.03.2024
"Mjerkam te mjerkam" numera je kojom je Zdravko Čolić sinoć otpočeo spektakularan koncert u okviru Kopaonik Music Week festivala kojim se zvanično zatvorila muzička sezona na najpopularnijoj domaćoj planini. Već sa prvim tonovima uvodne numere… »
Ovo niko nije očekivao! Lepa Brena i Čola prvi put zajedno zapevali ovaj hit! Sve je gorelo od strasti i emocija! Pevačica…

Ovo niko nije očekivao! Lepa Brena i Čola prvi put zajedno zapevali ovaj hit! Sve je gorelo od strasti i emocija! Pevačica…

Dnevnik 17.03.2024
Na muzičkoj manifestaciji „Kopaonik Music Week” u organizaciji „Skymusic”-a, protekle dve večeri u jednom prestižnom hotelu na Kopaoniku pevali su Lepa Brena i Zdravko Čolić. Brena je nastupala u petak, a Čola sinoć. Zdravko Čolić je svoj… »
"O ovome sam maštala!" Brena pokazala noge na nastupu, Čola nije mogao da odoli pa nastao haos! Video

"O ovome sam maštala!" Brena pokazala noge na nastupu, Čola nije mogao da odoli pa nastao haos! Video

Mondo 17.03.2024
Lepa Brena i Zdravko Čolić prvi put su bili zajedno na sceni, a zajedničkim izvođenjem pesme "Pusti, pusti modu" doveli su atmosferu do usijanja na Kopaoniku. Lepa Brena i Zdravko Čolić prvi put su bili zajedno na sceni, a zajedničkim izvođenjem… »

Vesti dana »