Povezane vesti

Zoran Milanović ne planira da da ostavku na mesto predsednika! Otkrio naredne korake: "Ako mi zabrane..."

Zoran Milanović ne planira da da ostavku na mesto predsednika! Otkrio naredne korake: "Ako mi zabrane..."

Kurir 17.03.2024
Zoran Milanović je istakao da neće dati ostavku na mestu predsednika države i rekao da će svejedno biti premijerski kandidat "ako HDZ-ove ustavne sudije izvrše nalog kukavice Plenkovića" i zabrane mu da bude na listi. Kazao je da nije bitno da li… »
Milanović: Plenković i njegova stranka su svesni da gube izbore pa se pozivaju na ustavnost moje kandidature

Milanović: Plenković i njegova stranka su svesni da gube izbore pa se pozivaju na ustavnost moje kandidature

Euronews 17.03.2024
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović poručio je danas građanima da mogu biti mirni jer će on na predstojećim izborima učestvovati kao kandidat za premijera i pobediti, bez obzira na to šta će govoriti HDZ i njihove ustavne sudije, javila je… »
Milanović kaže da će biti premijer čak i ako ne bude na glasačkoj listi

Milanović kaže da će biti premijer čak i ako ne bude na glasačkoj listi

Al Jazeera 17.03.2024
Hrvatski predsjednik objavio je da će se kandidirati za utjecajnu funkciju premijera, na SDP-ovoj listi, što je odluka koja je iznenadila mnoge. Hrvatski predsjednik Zoran Milanović rekao je da će na predstojećim izborima sudjelovati kao kandidat za… »
Milanović: Neću dati ostavku, biću kandidat za premijera i pobediti

Milanović: Neću dati ostavku, biću kandidat za premijera i pobediti

Nedeljnik 17.03.2024
(Beta) – Predsednik Hrvatske Zoran Milanović ponovio je da neće podneti ostavku na tu funkciju, da će na predstojećim parlamentarnim izborima biti kandidat za premijera opozicione Socijaldemokratske partije (SDP) i da će – pobediti. „Andrej… »
Milanović: Neću dati ostavku, biću kandidat za premijera i pobediti

Milanović: Neću dati ostavku, biću kandidat za premijera i pobediti

Radio sto plus 17.03.2024
“Andrej Plenković i Hrvatska demokratska zajednica (HDZ) su od juče svesni da gube izbore za Hrvatski sabor. I zato su odmah, u strahu od poraza, krenuli osporavati ustavnost mojeg učešća na parlamentarnim izborima”, napisao je Milanović na… »

Vesti dana »