Povezane vesti
Milan Radonjić o martovskom pogromu: Kosovski Srbi čekaju da Beograd izađe i kaže istinu, makar se nebesa srušila
Danas 17.03.2024
Komentarišući u kakvoj su poziciji Srbi 20 godina nakon martovskog pogroma na Kosovu, novinar „Radara“ Milan Radonjić kaže da su apsolutno u poziciji žrtve i da je važno da im se kaže da su „svoj na svome“, jer oni tamo ne mogu da ostanu da žive kao… »
Radonjić o martovskom pogromu: Kosovski Srbi čekaju da Beograd prestane da luta i izađe i kaže istinu
N1 Info 17.03.2024
Komentarišući u kakvoj su poziciji Srbi 20 godina nakon martovskog pogroma na Kosovu, novinar "Radara" Milan Radonjić kaže da su apsolutno u poziciji žrtve i da je važno da im se kaže da su "svoj na some", jer oni tamo ne mogu da ostanu da žive kao… »
Vesti dana »

Delegacija Srpske liste sa Sorensenom: Hitno zaustaviti institucionalno nasilje nad Srbima na KiM
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

"Bolje vaspitavaj ćerku i sina": Ivan Marinković oči u oči sa bivšom: Nastao haos u emisiji, sve se orilo od teških reči
Blic pre 3 satajoš 4 povezane

Ujutro oblačno, posle podne sunčano, najviša temperatura oko 30 stepeni
RTV pre 2 satajoš 2 povezane

Pet ranjenih u oružanom napadu u američkoj vojnoj bazi u Džordžiji, napadač je vojni narednik
Danas pre 3 satajoš 1 povezana