Povezane vesti

"Odveli su nas U šator, uzeli nam pasoše": Olja Karleuša otkrila kako je izgledao susret sa Gadafijem: "Imala sam 25 godina…

"Odveli su nas U šator, uzeli nam pasoše": Olja Karleuša otkrila kako je izgledao susret sa Gadafijem: "Imala sam 25 godina…

Blic 17.03.2024
Pevačica Olja Karleuša 2006. godine susrela se sa državnikom Muamerom el Gadafijem koji je tada u Libiji ugostio srpsku delegaciju. Olja je sada otkrila kako je izgledao taj susret, te priznala da nije u potpunosti bila svesna trenutka, budući da je… »
Imala sam 25 godina, uzeli su nam pasoše! Karleuša završila u Gadafijevom šatoru: Rekli su nam da pričamo na srpskom

Imala sam 25 godina, uzeli su nam pasoše! Karleuša završila u Gadafijevom šatoru: Rekli su nam da pričamo na srpskom

Mondo 17.03.2024
Olja Karleuša prisetila se trenutka kada je s kolegama posetila pokojnog Muamera el Gadafija. Olja Karleuša prisetila se trenutka kada je s kolegama posetila pokojnog Muamera el Gadafija. Neke od naših najvećih zvezda estradne scene imale su priliku… »
"Imala sam 25 godina, nisam bila svesna..." Olja Karleuša otkrila sve o susretu sa Gadafijem: Odveli su nas u šator...

"Imala sam 25 godina, nisam bila svesna..." Olja Karleuša otkrila sve o susretu sa Gadafijem: Odveli su nas u šator...

Kurir 17.03.2024
Pevačica Olja Karleuša imala je čast da te 2006. bude članica srpske delegacije koju je u Libiji ugostio čuveni državnik Muamer el Gadafi, o čemu je sada progovorila. Olja je tada bila veoma mlada, te kaže da nije ni bila u potpunosti svesna šta… »

Vesti dana »