Povezane vesti

S lažnog profila sam se dopisivala s mojim muškarcem i pila bensedine! Naša pevačica sve zapisala i uručila mu fasciklu

S lažnog profila sam se dopisivala s mojim muškarcem i pila bensedine! Naša pevačica sve zapisala i uručila mu fasciklu

Mondo 17.03.2024
Katarina Kaja Ostojić otkrila je na koje načine je proveravala svoje muškarce. Katarina Kaja Ostojić otkrila je na koje načine je proveravala svoje muškarce. Lepa i zgodna pevačica Katarina Kaja Ostojić već duže vreme je bez emotivnog partnera… »
"Pisala sam mu sa lažnog profila i pila bensedine" Kaja Ostojić uhvatila dečka u prevari, a onda je usledilo ovo

"Pisala sam mu sa lažnog profila i pila bensedine" Kaja Ostojić uhvatila dečka u prevari, a onda je usledilo ovo

Blic 17.03.2024
Pevačica Kaja Ostojić retko u javnosti govori o svom privatnom životu, a sada je napravila presedan. Javnosti je poznato da je Kaja prvi put u brak stupila sa svega 19 godina, a pevačica je sada otkrila da se u ovim godinama ne bi ponovo upuštala u… »
Šok priznanje kaje Ostojić: Dopisivala sam se preko lažnog profila s mojim muškarcem i pila bensedine, a onda...

Šok priznanje kaje Ostojić: Dopisivala sam se preko lažnog profila s mojim muškarcem i pila bensedine, a onda...

Kurir 17.03.2024
Katarina Kaja Ostojić već duže vreme je bez emotivnog partnera, a njena ćerka Nikolina je odrasla, te sada slobodno vreme usmerava isključivo na sebe. Pevačica će i prvi put otputovati sama, a tokom odmora od nedelju dana, menjaće destinacije. -… »

Vesti dana »