Povezane vesti

Rusija želi da ojača odbranu od ukrajinskih dronova na Crnom moru

Rusija želi da ojača odbranu od ukrajinskih dronova na Crnom moru

Radio sto plus 17.03.2024
Šojgu, koji je posetio ruske snage, zatražio je “nabavku dodatnog oružja i mitraljeza velikog kalibra da bi se porazili neprijateljski dronovi”, saopštilo je tamošnje Ministarstvo odbrane. “Obuka mora da se obavlja svaki dan, posebno za… »
Trenutak kad su Rusi oborili ukrajinski helikopter Nije imao nikakve šanse protiv PVO sistema (foto/VIDEO)

Trenutak kad su Rusi oborili ukrajinski helikopter Nije imao nikakve šanse protiv PVO sistema (foto/VIDEO)

Alo 17.03.2024
Dron je stigao iz pravca Detelinskog mosta. Ruska PVO oborila je helikopter Mi-8 Vazduhoplovnih snaga Ukrajine, koji je leteo u pravcu sela Kozinki, prema belgorodskom regionu, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije. Kako je saopštilo Ministarstvo… »
Ovo oružje je noćna mora Kijeva Rusi oborili ukrajinski helikopter Mi-8, nestao u plamenu (video)

Ovo oružje je noćna mora Kijeva Rusi oborili ukrajinski helikopter Mi-8, nestao u plamenu (video)

Alo 17.03.2024
Ruska PVO oborila je helikopter Mi-8 Vazduhoplovnih snaga Ukrajine, koji je leteo u pravcu sela Kozinki, prema belgorodskom regionu, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije. "17. marta, u rejonu naselja Lukašovka, Sumska oblast, posade MANPADS-a Verba… »
Šojgu naredio da se na brodove Crnomorske flote ugradi dodatno naoružanje

Šojgu naredio da se na brodove Crnomorske flote ugradi dodatno naoružanje

IndeksOnline 17.03.2024
MOSKVA – Ruski ministar odbrane Sergej Šojgu je tokom inspekcije ruskih snaga stacioniranih u Južnom vojnom okrugu naredio da se na ratne brodove Crnomorske flote ugradi dodatno naoružanje za odbranu od napada neprijateljskih bespilotnih letelica… »
Šojgu dao nalog vojsci: Povećati broj naoružanja na brodovima za uništavanje dronova

Šojgu dao nalog vojsci: Povećati broj naoružanja na brodovima za uništavanje dronova

Sputnik 17.03.2024
Ministar odbrane Rusije Sergej Šojgu posetio je snage Južnog vojnog okruga i komandu Crnomorske flote, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije. Šojgu je istakao da su neophodni stalni treninzi za odbijanje terorističkih napada neprijatelja, kao i za… »

Vesti dana »