Povezane vesti

Prva slika Kejt Midlton! Evo gde su paparaci snimili vojvotkinju i sa kim je u društvu u jeku skandala koji potresa svet…

Prva slika Kejt Midlton! Evo gde su paparaci snimili vojvotkinju i sa kim je u društvu u jeku skandala koji potresa svet…

Kurir 18.03.2024
Princeza od Velsa se nasmešila i izgledala opušteno i srećno tokom kupovine sa Vilijamom. Kejt Midlton, 42, obučena u duksericu i helanke, nosila je sopstvenu kupovinu dok je šetala parkingom kod prodavnice na farmi. Snimak se pojavio samo nekoliko… »
Prvi snimak Kejt Midlton nakon priče o "nestanku": Otkriveno gde je i sa Kim provodi vreme

Prvi snimak Kejt Midlton nakon priče o "nestanku": Otkriveno gde je i sa Kim provodi vreme

Mondo 18.03.2024
Strani paparaci uspeli su da usnime Kejt Midlton. Strani paparaci uspeli su da usnime Kejt Midlton. U jeku teorija zavere o "nestanku" vojvotkinje Kejt Midlton, koja se u javnosti poslednji put pojavila na Božić 2023. godine, pojavio se prvi snimak… »
Kejt Midlton viđena u javnosti usred skandala koji trese dvor? Evo s kim je princeza provela vikend i šta kažu svedoci

Kejt Midlton viđena u javnosti usred skandala koji trese dvor? Evo s kim je princeza provela vikend i šta kažu svedoci

Kurir 18.03.2024
Kejt Midlton konačno je viđena u javnosti, prvi put nakon što je u januaru podvrgnuta operaciji abdomena, prilikom posete lokalnoj prodavnici na farmi u Vindzoru tokom proteklog vikenda. Princeza od Velsa je, kako tvrde svedoci, izgledala "zdravo… »
"Video sam je u kupovini, bio sam šokiran" Kejt viđena posle nekoliko meseci - svedok otkrio i ko je bio sa njom!

"Video sam je u kupovini, bio sam šokiran" Kejt viđena posle nekoliko meseci - svedok otkrio i ko je bio sa njom!

Mondo 18.03.2024
Muškarac tvrdi da je video Kejt Midlton posle meseci izolacije, i teorija zavere koje okružuju palatu. Muškarac tvrdi da je video Kejt Midlton posle meseci izolacije, i teorija zavere koje okružuju palatu Kejt Midlton konačno je viđena u javnosti… »
Kejt Midlton viđena u javnosti Svedoci šokirani prizorom, otkrili u kom stanju je princeza!

Kejt Midlton viđena u javnosti Svedoci šokirani prizorom, otkrili u kom stanju je princeza!

Alo 18.03.2024
Ne kriju da su bili zapanjeni kada su je ugledali. Kejt Midlton prvi put je viđena u javnosti nakon operacije abdomena i skandala koji je izvazvala fotošopirana fotografija. Princeza je viđena u društvu svog supruga princa Vilijama i njihovo troje… »

Vesti dana »