Povezane vesti

Šešelj čestitao Putinu pobedu na izborima

Šešelj čestitao Putinu pobedu na izborima

Beta 18.03.2024
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj čestitao je predsedniku Rusije Vladimiru Putinu pobedu na izborima i ocenio da je ruski narod glasao za svetlu budućnost. "Srpska radikalna stranka i ja lično želimo da Vam iskreno i od srca… »
„Molim se Bogu, dragi predsedniče“: Šešelj čestitao Putinu pobedu na izborima

„Molim se Bogu, dragi predsedniče“: Šešelj čestitao Putinu pobedu na izborima

Danas 18.03.2024
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj čestitao je predsedniku Rusije Vladimiru Putinu pobedu na izborima i ocenio da je ruski narod glasao za svetlu budućnost. „Srpska radikalna stranka i ja lično želimo da Vam ;iskreno i od… »
Šešelj čestitao Putinu pobedu na izborima

Šešelj čestitao Putinu pobedu na izborima

Danas 18.03.2024
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj čestitao je predsedniku Rusije Vladimiru Putinu pobedu na izborima i ocenio da je ruski narod glasao za svetlu budućnost. „Srpska radikalna stranka i ja lično želimo da Vam iskreno i od… »
Čestitka i od Šešelja: Vođa radikala čestitao Putinu pobedu na izborima pa mu ovako napisao: Molim se Bogu, dragi…

Čestitka i od Šešelja: Vođa radikala čestitao Putinu pobedu na izborima pa mu ovako napisao: Molim se Bogu, dragi…

Kurir 18.03.2024
BEOGRAD - Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj čestitao je predsedniku Rusije Vladimiru Putinu pobedu na izborima i ocenio da je ruski narod glasao za svetlu budućnost. "Srpska radikalna stranka i ja lično želimo da Vam iskreno… »

Vesti dana »