Povezane vesti

EU se složila oko novih sankcija Hamasu, ali i izraelskim doseljenicima

EU se složila oko novih sankcija Hamasu, ali i izraelskim doseljenicima

Politika 18.03.2024
Ministri spoljnih poslova zemalja Evropske unije složili su se danas u načelu da se uvedu sankcije izraelskim doseljenicima koji napadaju Palestince na okupiranoj Zapadnoj obali i da se pooštre sankcije članovima militantnog Hamasa. Ovo je prvi put da… »
Postignut dogovor u EU: Sankcije odgovornima za smrt Navaljnog i pripadnicima Hamasa

Postignut dogovor u EU: Sankcije odgovornima za smrt Navaljnog i pripadnicima Hamasa

N1 Info 18.03.2024
Ministri spoljnih poslova država članica EU postigli su politički dogovor o sankcijama protiv izraelskih doseljenika koji napadaju Palestince na Zapadnoj obali, kao i o sankcijama protiv pripadnika islamističkog palestinskog pokreta Hamas. Ministri su… »
Šefovi diplomatija EU saglasni da uvedu sankcije odgovornima za smrt Navaljnog

Šefovi diplomatija EU saglasni da uvedu sankcije odgovornima za smrt Navaljnog

Insajder 18.03.2024
Ministri spoljnih poslova Evropske unije postigli su 18. marta dogovor da uvedu sankcije ljudima i organizacijama koje, kako smatraju, snose odgovornost za smrt ruskog opozicionog lidera Alekseja Navaljnog, potvrdio je visoki predstavnik EU za spoljnu… »
Šefovi diplomatija EU saglasni da uvedu sankcije odgovornima za smrt Navaljnog

Šefovi diplomatija EU saglasni da uvedu sankcije odgovornima za smrt Navaljnog

RTV 18.03.2024
BRISEL - Ministri spoljnih poslova Evropske unije postigli su danas dogovor da uvedu sankcije ljudima i organizacijama koje, kako smatraju, snose odgovornost za smrt ruskog opozicionog lidera Alekseja Navaljnog, potvrdio je visoki predstavnik EU za… »
EU uvodi sankcije Rusiji zbog smrti Navaljnog

EU uvodi sankcije Rusiji zbog smrti Navaljnog

Telegraf 18.03.2024
Ministri spoljnih poslova zemalja članica dogovorili su se u ponedeljak. Evropska unija je odlučila da uvede sankcije Rusiji zbog smrti ruskog opozicionara Alekseja Navaljnog. Ministri spoljnih poslova zemalja članica dogovorili su se u ponedeljak na… »
Tramp optužio Putina da je „verovatno umešan“ u smrt Navaljnog: „On je mlad čovek, tako da bi statistički bio živ…

Tramp optužio Putina da je „verovatno umešan“ u smrt Navaljnog: „On je mlad čovek, tako da bi statistički bio živ…

Danas 18.03.2024
Nekadašnji američki predsednik i kandidat republikanaca za tu funkciju Donald Tramp izjavio je za Foks njuz da je ruski predsednik Vladimir Putin „verovatno umešan“ u smrt opozicionog lidera Alekseja Navaljnog, koji je prošlog meseca umro u… »
Tramp: Moguće je da je Putin umešan u smrt Navaljnog

Tramp: Moguće je da je Putin umešan u smrt Navaljnog

Politika 18.03.2024
Tramp je dodao da se nada da neće morati da bira između ruske pobede u Ukrajini i slanja pomoći Kijevu. Bivši predsednik SAD Donald Tramp saopštio je da smatra da je moguće da je ruski predsednik Vladimir Putin umešan u smrt lidera ruske opozicije… »
EU priprema sankcije Hamasu i naseljenicima sa Zapadne obale

EU priprema sankcije Hamasu i naseljenicima sa Zapadne obale

Slobodna Evropa 18.03.2024
Visoki predstavnik Evropkske unije (EU) za vanjsku i sigurnosnu politiku Joseph Borrell kaže da je uvjeren da će se blok 18. marta dogovoriti o sankcijama i nasilnim izraelskim naseljenicima sa Zapadne obale i i Hamasu, palestinskom pokretu koji SAD i… »
Tramp: Moguće je da je Putin umešan u smrt Navaljnog

Tramp: Moguće je da je Putin umešan u smrt Navaljnog

RTV 18.03.2024
VAŠINGTON - Bivši predsednik SAD Donald Tramp saopštio je da smatra da je moguće da je ruski predsednik Vladimir Putin umešan u smrt lidera ruske opozicije Alekseja Navaljnog. "Ne znam, ali možda, mislim moguće, mogao bih da kažem verovatno, ne… »
Tramp se predomislio? "Moguće je da je Putin umešan u smrt Navaljnog"

Tramp se predomislio? "Moguće je da je Putin umešan u smrt Navaljnog"

Blic 18.03.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp saopštio je da smatra da je moguće da je ruski predsednik Vladimir Putin umešan u smrt lidera ruske opozicije Alekseja Navaljnog. - Ne znam, ali možda, mislim moguće, mogao bih da kažem verovatno, ne znam. On je… »
Tramp o umešanosti Putina u smrt Navaljnog: On je bio mlad, verovatno se dogodilo nešto što je bilo neobično

Tramp o umešanosti Putina u smrt Navaljnog: On je bio mlad, verovatno se dogodilo nešto što je bilo neobično

Euronews 18.03.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp saopštio je da smatra da je moguće da je ruski predsednik Vladimir Putin umešan u smrt lidera ruske opozicije Alekseja Navaljnog. "Ne znam, ali možda, mislim moguće, mogao bih da kažem verovatno, ne znam. On je… »
„Dogodilo se nešto neobično!“ Kakav preokret Trampa: „Putin možda ima nešto sa smrću Navaljnog, tako mlad čovek bi…

„Dogodilo se nešto neobično!“ Kakav preokret Trampa: „Putin možda ima nešto sa smrću Navaljnog, tako mlad čovek bi…

Nova 18.03.2024
Bivši predsednik SAD Donald Tramp saopštio je da smatra da je moguće da je ruski predsednik Vladimir Putin umešan u smrt lidera ruske opozicije Alekseja Navaljnog. „Ne znam, ali možda, mislim moguće, mogao bih da kažem verovatno, ne znam. On je… »
Tramp: Moguće da je Putin umešan u smrt Navaljnog

Tramp: Moguće da je Putin umešan u smrt Navaljnog

Radio 021 18.03.2024
Nekadašnji američki predsednik i kandidat republikanaca za tu funkciju Donald Tramp izjavio je za Foks njuz da je ruski predsednik Vladimir Putin "verovatno umešan" u smrt Alekseja Navaljnog. "Ne znam, ali možda, mislim moguće, mogao bih da kažem… »
Tramp: Moguće je da je Putin umešan u smrt Navaljnog

Tramp: Moguće je da je Putin umešan u smrt Navaljnog

IndeksOnline 18.03.2024
VAŠINGTON – Bivši predsednik SAD Donald Tramp saopštio je da smatra da je moguće da je ruski predsednik Vladimir Putin umešan u smrt lidera ruske opozicije Alekseja Navaljnog. “Ne znam, ali možda, mislim moguće, mogao bih da kažem verovatno… »
Donald Tramp: Putin verovatno umešan u smrt Alekseja Navaljnog

Donald Tramp: Putin verovatno umešan u smrt Alekseja Navaljnog

N1 Info 18.03.2024
Nekadašnji američki predsednik i kandidat republikanaca za tu funkciju Donald Tramp izjavio je za Foks njuz da je ruski predsednik Vladimir Putin "verovatno umešan" u smrt opozicionog lidera Alekseja Navaljnog, koji je prošlog meseca umro u zatvoru u… »
Tramp: Putin verovatno umešan u smrt Alekseja Navaljnog

Tramp: Putin verovatno umešan u smrt Alekseja Navaljnog

Vesti online 18.03.2024
Nekadašnji američki predsednik i kandidat republikanaca za tu funkciju Donald Tramp izjavio je za Foks njuz da je ruski predsednik Vladimir Putin “verovatno umešan” u smrt opozicionog lidera Alekseja Navaljnog, koji je prošlog meseca umro u… »
Tramp: Putin verovatno umešan u smrt Navaljnog

Tramp: Putin verovatno umešan u smrt Navaljnog

NIN 18.03.2024
Nekadašnji američki predsednik i kandidat republikanaca za tu funkciju Donald Tramp izjavio je za Foks njuz da je ruski predsednik Vladimir Putin "verovatno umešan" u smrt opozicionog lidera Alekseja Navaljnog, koji je prošlog meseca umro u zatvoru u… »
Putin: Pristao sam na razmenu Navaljnog pod jednim uslovom

Putin: Pristao sam na razmenu Navaljnog pod jednim uslovom

Vreme 18.03.2024
Govoreći u Moskvi 17. marta ubrzo nakon što je obezbedio novi šestogodišnji mandat, Putin je rekao da je pristao na razmenu Navaljnog pod uslovom da se ne vraća u Rusiju. Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je 17. marta da je pristao da razmeni… »
Putin tokom pobedničkog govora pomenuo i navaljnog! Ruski predsednik rekao šta misli o Aleksejevoj smrti: "Žalosno!"

Putin tokom pobedničkog govora pomenuo i navaljnog! Ruski predsednik rekao šta misli o Aleksejevoj smrti: "Žalosno!"

Kurir 18.03.2024
Predsednik Rusije Vladimir Putin rekao je da je bio obavešten o ideji da se njegov najljući politički neprijatelj Aleksej Navaljni pusti iz zatvora, nekoliko dana pre smrti tog opozicionog lidera. Predsednik Rusije Vladimir Putin rekao je da je bio… »

Vesti dana »